Hadise’den Minik Bir O Ses Türkiye Rap Videosu Geldi! Ünlü Şarkıcı Yine Siyahlar ve Deriler İçinde

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Hadise’den Minik Bir O Ses Türkiye Rap Videosu Geldi! Ünlü Şarkıcı Yine Siyahlar ve Deriler İçinde

O Ses Türkiye bu yıl TV8 ekranlarında izleyici karşısına gelmedi. Ancak Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de O Ses Türkiye Rap olarak yeni bir versiyonla sevenlerle buluşuyor. O Ses Türkiye Çocuk versiyonuyla bir hayli sevilmişti. Rap versiyonu da sevileceğe benziyor. Ancak O Ses Türkiye Rap’i izleyebilmeniz için Exxen üyeliğine sahip olmanız gerekiyor.

O Ses Türkiye Rap’in jüri koltuğunda ise demirbaş olarak Hadise oturuyor. Diğer jüri üyeleri de Eypio, Mero ve Murda.

Acun Ilıcalı’nın jüri üyelerini açıklamasıyla Sagopa Kajmer ve Ceza gibi rap müziğin sevilen isimlerinin jüri olmaması hayranları bir hayli üzdü. Ancak Hadise’nin jüri üyesi olması sevindirici bir haber!

Hadise, Siyah Beyaz Pozları ve Deri Ceketiyle Dikkat Çekmişti

O Ses Türkiye Rap’in jüri üyelerinden biri olan Hadise, geçtiğimiz günlerde siyah beyaz pozlar paylaşmıştı. Deri ceketi, İspanyol paça pantolonu ve siyah gözlükleri ile James Bond filmlerinin ajanları gibiydi.

Meğer Hadise, O Ses Türkiye Rap çekimleri için bu kadar dikkat çekici pozlar vermiş. Az önce Instagram hesabından paylaştığı reels videosundan bunu anlıyoruz!

Hadise’nin Neden Siyahlar ve Deriler İçinde Olduğu Anlaşıldı

Hadise az önce Instagram hesabından bir reels videosu paylaştı. Reels videosunda O Ses Türkiye Rap’in çekimlerinde olduğu anlaşılıyordu. O Ses Türkiye Rap yazısının önünden sahneye doğru yürüyen Hadise, yine siyahlar içindeydi.

Güzeller güzeli şarkıcı, siyah deri bir elbise giymişti. Elbisenin ceket formunda olması, elbiseyi siyah çorap ve uzun çizmelerle kombinlemesi çok beğenildi. Tabii dikkat de çekti. Hadise, bu kombinleriyle rap dünyasının karanlık tarzına eşlik ediyor olsa gerek!

Öyle ki reels videosuna “Biz Burdayız” ismiyle birkaç yıl önce çıkardığı şarkısını ekledi. “Taşlar tene gelse, cana değmez! #BizBurdayız ?” sözleriyle adeta füze atıyordu! Hadise’nin bir saat önce paylaştığı bu video binlerce beğeni aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz