Kenan İmirzalıoğlu, Yıllar Önce Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk’e Osmanlı Tokadı Atmış! Buna Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Kenan İmirzalıoğlu, Yıllar Önce Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk’e Osmanlı Tokadı Atmış! Buna Çok Güleceksiniz

Türk sinemasının en sevilen jönlerinden biri olan Kenan İmirzalıoğlu, yaptığı her işte büyük ses getirdi. Best Model of Turkey yarışmasında aldığı 1.’likle önü açılan oyuncu; Deli Yürek, Acı Hayat, Kabadayı, Ezel, Karadayı gibi dizileriyle büyük sükse yaptı.

Her dizisi yayınlandığı dönem izleyicileri ekranlara kilitledi! Kenan İmirzalıoğlu kişisel hayatında da ağır abiliğini koruyan oyuncularımızdan. “Hayda huyda” işlerde ismini göremeyeceğimiz, sevince tam seven bir karakter. Öyle ki İmirzalıoğlu, 2016 yılında Sinem Kobal’la evlendikten sonra ve geçtiğimiz aylarda “Lalin” ismini verdikleri bebeklerini kucağına alınca tam bir aile babası oluyor.

Kenan İmirzalıoğlu son dönemde ise, daha önceleri Kenan Işık’ın sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasının sunuculuğunu yapıyor.

11 Yıl Önce Beyaz Show’da Neler Olmuş?

Beyaz Show, yayınlandığı dönemlerde en sevilen talkshowlardan biriydi. Şimdi ise Beyaz Show’un 11 yıl önce yayınlanan bir bölümüne gidiyoruz. 11 yıl önce yani Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin Ezel’de zirve yaptığı dönem!

Bahsettiğimiz bölümün konukları Kenen İmirzalıoğlu ve Cansu Dere. Beyazıt Öztürk konuklarla sohbet ederken konu “Osmanlı Tokadı”na geliyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı dizilerde canlandırdığı “ağır abi” karakterlerinin olmazsa olmaz hareketi, Osmanlı tokadı.

Beyazıt Öztürk, Kenan İmirzalıoğlu’na “Hadi gel göster.” deyince işler karışıyor. Beyaz, “Burada seninle ufak bir kavga sahnesi yaşayabiliriz istersen.” deyince Kenan, “Emin misin?” sözünü yapıştırıyor. Aman Beyaz, bu kadar emin olmasaydın!

Sonra Osmanlı tokadının hikayesi anlatılıyor uzun uzun. Beyaz ise, kaşınmaya devam ediyor. İkili küçük bir kavga sahnesi canlandırıyor. Kenan İmirzalıoğlu ise Beyaz’a bir türlü kıyamıyor. Kenan’ın vuramayışına tepki gösteren beyaz, başlatıyor kavgayı!

Dizilerde ve filmlerde kavga sahnelerinde kullanılan maket şişe ve sandalyelerle girişiyorlar birbirlerine. Ortaya bir hayli komik görüntüler çıkıyor ama sonu ise hüsran! Kenan’ın alnı, Beyaz’ın da burnu kanıyor! Ama çocuklar işi büyüttünüz siz de!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz