Seda Sayan Reytinglerde İstediğini Alamayınca RTÜK’e Savaş Açtı: Yıllar Sonra Yeniden Evlilik Programına Başlıyor!

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2021

Seda Sayan Reytinglerde İstediğini Alamayınca RTÜK’e Savaş Açtı: Yıllar Sonra Yeniden Evlilik Programına Başlıyor!

Star TV’de “Sabahın Sultanı” programıyla karşımıza çıkan Seda Sayan, konsept değiştirmeye devam ediyor. Bir türlü istenilen reytinglere ulaşamayan Seda Sayan’ın şimdi de yıllar sonra evlilik programı yapmaya başladı. Bildiğiniz gibi RTÜK, evlilik programlarına yasak getirdi ancak Seda Bacı, kavuşamayan çiftleri evlendirmeye yemin etmiş! Çiftlerin çeyiz ve düğün masraflarını da üstleneceğini açıklayan Seda Sayan, bakalım bu sefer reytinglerde istediğini alabilecek mi?

Bir Türlü Başarılı Olamıyor!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda bir dönem evlilik programı furyası vardı. Neredeyse her kanal farklı sunucular ve farklı işleyişlerle evlilik programı yapıyordu. ATV’de Esra Erol, Fox TV’de Zuhal Topal ve Star TV’de Seda Sayan’ın sunumuyla yüzlerce kişi yuva kuruyordu ancak kanallar arttıkça reytinglerde de büyük bir savaş başladı. Daha yüksek reyting almak için birbirleriyle kıyasıya rekabet eden yapımcılar bazen işin içine hile hurda katınca RTÜK bu gidişe bir dur dedi.

blank

Kurguya kayan evlilik programları RTÜK’e şikayet edilince, evlilik programları bir anda yayından kaldırıldı. Evlilik programları kaldırılınca sunucular da farklı konseptlerde ekranlara gelmeye devam etti. Örneğin Esra Erol, Müge Anlı’ya benzer bir konsept denemeye başladı ve oldukça da başarılı oldu. Zuhal Topal ve Seda Sayan ise yemek programlarına yöneldi.

blank

Konsept Yine Değişti!

Tüm bu yaşananların ardından Esra Erol ve Zuhal Topal, yükselmeye devam ederken Seda Sayan bir türlü programlarında başarı elde edemedi. İlk olarak TV8’in Yemekteyiz programına transfer olan ünlü şarkıcı, Zuhal Topal’a yenik düştü, ardından da Gelinim Mutfakta ile karşımıza çıkmaya devam etti ancak bu programı da bıraktı. Şimdilerde ise Star TV’de sabah programı yapmaya başladı ancak burada da konsept bir türlü oturmadı.

İlk olarak Müge Anlı ve Esra Erol’a benzer bir konseptle karşımıza çıkan Seda Sayan, seyircilerden aldığı linçten sonra şarkılı çengili bir konsepte döndü ancak bu şekilde de başarılı olamayınca şansını yeniden evlilik programlarında denemeye başladı! Çiftlerin düğün ve çeyiz masraflarını karşılayacağını söyleyen Seda Sayan, bakalım bu sefer başarılı olabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz