Eşi Tuğçe Demirbilek ile Evleri Ayıran Danilo Zanna Acısını Çabuk Unuttu: Bakın Kiminle ve Nerede Görüntülendi?

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2021

Eşi Tuğçe Demirbilek ile Evleri Ayıran Danilo Zanna Acısını Çabuk Unuttu: Bakın Kiminle ve Nerede Görüntülendi?

Masterchef’in sempatik jürisi Danilo Zanna, son günlerde eşi Tuğçe Demirbilek ile ortak aldığı ayrılık kararıyla gündeme geldi. Ayrılık acısını çabuk unuttuğu belli olan ünlü şef bakın kiminle nerede görüntülendi?

İtalyan Mutfağı Konusunda Uzmanlaşan Danilo Zanna Türk Mutfağını Öğrenmek İçin Türkiye’ye gelmişti

1982 yılında Toscana’da dünyaya gelen Danilo Zanna, aile mesleği olan aşçılığı kendine meslek edindi. İtalyan mutfağı üzerinde yoğunlaşan ünlü şef, Türk Mutfağı konusunda kendini ilerletmek için Türkiye’ye geldi. Kadir Has Üniversitesi’nde bu konuda çalışmalar yapan Danilo Zanna, Zahide Yetiş’in programında yardımcı şef olarak yer aldı. Bu onun televizyon ekranlarıyla ilk tanışmasıydı.

Tuğçe Demirbilek ile Tanışınca Türkiye’den Gidemedi!

blank

Ardından kendi hazırladığı yemek programlarını sunmaya başlayan ünlü şef, eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’de kalmaya karar verdi. Evlenip Zeno Tibet adında bir erkek çocuğu dünyaya getiren çiftin mutluluğu, çocuk ile birlikte perçinlendi.

Materchef’te Yer Almayacağı Dedikoduları Çok Konuşuldu

blank

2019 yılında Masterchef’ten teklif alarak programda jüri olmaya hak kazanan Danilo Zanna, bu görevi de layığıyla yerine getirdi. Diğer şefler Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya ile sıkı dost olan Danilo Zanna, bu sezon başında Masterchef’te yer almayacağına dair dedikodularla sevenlerini korkuttu.

Masterchef Başlar Başlamaz Gerçekler Belli Oldu!

blank

İddialara göre Danilo şef Masterchef’in ekranlarda olmadığı süre içerisinde birçok reklam filminde rol almıştı ve maddi anlamda ihtiyacı olmadığı için Masterchef’in jüri kadrosunda yer almak istemiyordu. Bu haber Masterchef sevenlerini bir hayli üzdü, ancak ilk fragmanın yayınlanması ile birlikte gerçek belli oldu. Danilo Zanna geçen 3 sezonda olduğu gibi bu sezonda da TV8 stüdyolarında, Masterchef’in jüri koltuğuna oturdu.

Ayrılık Acısını Çabuk Unuttu

blank

Yaptığı işlerle göz önünde olan Danilo Zanna, bugünlerde eşi Tuğçe Demirbilek ile yaşadığı ayrılıkla gündeme geldi. Şiddetli geçimsizlik sebebiyle yollarını ayırmaya karar veren çift, geçtiğimiz günlerde evlerini ayırdı. Oğlu Zeno Tibet’e yakın olabilmek için Etiler semtinden bir ev tutan Danilo Zanna, görünen o ki ayrılık acısını çabuk atlattı. Ünlü şef dün arkadaşları Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve de geçen sezon yarışmacılarından Ekin ile birlikte İstanbul havaalanında görüntülendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz