Demet Akalın ve Alişan’ın Kulisinde Kriz Var: Alişan Doğum Günü Hediyesini 4 Ay Geç Verince Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Demet Akalın ve Alişan’ın Kulisinde Kriz Var: Alişan Doğum Günü Hediyesini 4 Ay Geç Verince Ortalık Karıştı!

Demet Akalın ve Alişan’ın Star TV’de sunduğu Sabah programı hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı yayınlandığı ilk haftalarda istenilen reytinglere ulaşılmamış olsa da; Alişan ve Demet Akalın’ı sevenler ikiliyi beraber görmeye yavaş yavaş alıştı. Reytinglerde hem iki kankagili hem de yapımcıların yüzünü güldürmeye başladı.

Alişan ve Demet Akalın

Demet Akalın ve Alişan’ın Sabah Programı Reytinglerde Yüz Güldürüyor!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın ve Alişan uzun süre birbirlerine küs kaldıktan sonra buzları eritmeyi başardılar. Hatta eskisinden daha yakın oldular. Geçmiş yıllarda beraber şarkı çıkartan kankagillerimiz; bu sezon sabah programıyla karşımıza çıktılar. Uzun yıllardır televizyon ekranlarında programlar sunan Alişan’ın sunuculuk tecrübesi tartışmaya kapalı! Demet Akalın’ın ilk canlı yayın ve ilk sabah programı olmasına rağmen; güzel şarkıcı kısa sürede sunuculuğa alıştı ve yılların sunucularına taş çıkartmaya başladı!

Alişan ve Demet Akalın

Alişan Demet Akalın’ın Diline Düştü!

Ancak Demet Akalın ve Alişan’ın kulisinde bugün kriz vardı! Ünlü türkücü Alişan; programdan birinin doğum günü hediyesini tam 4 (dört) ay gecikmeli olarak verince ortalık karıştı. Bugün bildiğiniz gibi Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un doğum günü. Set arasında Okan Kurt’un doğum gününü kutlayan Alişan, set ekibinden birinin doğum günü için aldığı hediyeyi de bu vesile ile hatırlayınca ünlü türkücü, ortisi Demet Akalın’ın diline düştü.

Tabii Demet Akalın, Alişan’ın bu unutkanlığını kendi lehine çevirerek Instagram’a story olarak paylaşmayı ihmal etmedi. Alişan, hediyeyi 4 aydır arabasında getirip götürdüğünü iddia etmiş olsa da; Demet Akalın’ın ifşasından kaçamadı. Kulis arkasında sık sık eğlenceli dakikalar yaşayan kankagiller her fırsatta Instagram’dan paylaşım yapmayı da unutmuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz