Atı Alan Bali’yi Geçti: “Uçak Kapatma” Lincinden Sonra Şeyma Subaşı Denizde At Sürerek Stres Atıyor!

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Atı Alan Bali’yi Geçti: “Uçak Kapatma” Lincinden Sonra Şeyma Subaşı Denizde At Sürerek Stres Atıyor!

Gün geçmiyor ki Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı yeni deneyimler yaşamasın! Her gününü yeni deneyimlere adayan Şeyma; dün sosyal medyadan yediği “uçak kapatma” lincinden sonra stresini at sürerek atmaya çalışıyor. Hem de denizde!

Şeyma Subaşı

Takipçilerine adım adım dünyayı gezdiren Şeyma Subaşı’nın son durağı Bali! Yaklaşık 4 aydır birlikte olduğu Mısırlı milyarder Meedo ile her fırsatta dünyayı karış karış gezen Şeyma Subaşı; Amerika ve Güney Amerika’da gezilecek tatil destinasyonu bırakmayınca gözünü Uzak Doğu’ya dikti!

blank

Şeyma Subaşı ile Karış Karış Uzak Doğu!

Uzak Doğu denilince son dönemin en popüler tatil beldelerinden olan Bali akıllara geliyor! Yemyeşil doğası, turistlere kapısının her zaman açık olması ve farklı deneyimleriyle birçok tatilcinin hayalini süsleyen Bali, meğerse Şeyma Subaşı’nın da “hayal tatili”ymiş! Sevgilisi ve kızıyla kısa bir İstanbul ziyaretinden sonra soluğu Bali’de alan Şeyma Subaşı; Bali’ye bağlı diğer adalara da giderek kendini meditasyona adadı.

Partilemek yerine saatlerce masaj yaptırmayı ve meditasyon yapmayı tercih eden Şeyma Subaşı; birbirinden güzel otellerde ve evlerde konaklamaya devam ederken yine sosyal medyayı karıştırmayı başardı! Gerçi magazinciler sağ olsun, Şeyma yaptığı ya yapmadığı her şey için magazin gündemini meşgul etmeyi başarabililiyor.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın “At” Deneyimi!

Fakat dün yaşanan “Özet jet yoksa yolcu uçağı kapatsınlar!” krizinden sonra Şeyma ve Meedo sosyal medyada “görgüsüz” ilan edildiler. Kendisine gelen eleştilere yanıt vermekten geri durmayan Şeyma Subaşı ise Bali’de sahil kenarında atları severken bir video paylaştı. Ancak videonun üzerine düştüğü not biraz manidardı; “Meedo bir tane at bulamayınca bütün atları benim için toplayıp getirtti. Size cevabım bu, hak ettiniz! Bunu Türkçe yazıyorum çünkü benimle kafayı bozanlar sizlersiniz!”

Ancak Şeyma Subaşı sadece atı sevmekle kalmadı, üzerine binip denizde gezdi! At sürme deneyimi için oldukça heyecanlı olan Şeyma Subaşı; sevgilisi Meedo ile at üzerinde fotoğraf paylaşmaktan da geri durmadı. Atı alan Bali’yi geçti arkadaşlar…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz