Sörfteki Ustalığı Hayrete Düşürdü! Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü Yıllarca Süren Tutkusunu Anlattı

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Sörfteki Ustalığı Hayrete Düşürdü! Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü Yıllarca Süren Tutkusunu Anlattı

Sevilen dizi “Masumiyet”in yıldızlarından Serkay Tütüncü, paylaştığı sörf videosuyla herkesi şaşırttı. Böylece, ünlü oyuncunun 8 yıl boyunca sörf eğitmenliği yaptığı ortaya çıktı.

Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü, hayatımıza fenomen yarışma “Survivor” ile girdi. 2016’da gönüllüler takımında yarıştığı “Survivor”da beş ay boyunca yarıştı ve finale kaldı. O günün galibi Avatar Atakan olsa da, uzun vadede Serkay Tütüncü kazançlı çıkmış gibi görünüyor! Yarışmadan sonra oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Serkay Tütüncü, üniversite dönemindeki oyunculuk merakını yavaş yavaş mesleğe dönüştürmeye başladı.

Serkay Tütüncü İlayda Alişan

“İnsanlık Suçu” dizisiyle sektöre adım atan Serkay Tütüncü, “Afili Aşk” ve “Bay Yanlış” gibi dizilerde yer aldı. Nihayet, ilk başrolü “Masumiyet” dizisiyle geldi! Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Masumiyet”, İlker Ilgaz karakterini “Milli Şerefsizler” listesine, Serkay Tütüncü’yü de ünlü oyuncular arasına taşıdı. Öyle ki, herkes onun eski mesleğini, hatta “Survivor” günlerini bile unuttu! Bu yüzden, dün paylaştığı sörf videosu herkesi hayrete düşürdü.

Yıllarca Eğitmenlik Yaptı

Serkay Tütüncü, aslında Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu Mezunu. Asıl ilgi alanı ve eğitimi de sörf üzerine! Neredeyse 15 yıldır profesyonel olarak windsurf yapan Serkay Tütüncü, uzun yıllar da sörf eğitmenliği yaptı. 2007’den 2015’e kadar Alaçatı’da windsurf eğitmenliği yapan ünlü oyuncu, daha sonra “Survivor”a katıldı ve eski mesleği geride kaldı.

“En büyük motivasyonum”

Serkay Tütüncü

Bir başka hayali olan oyunculuğa adım atsa da, sörf Serkay Tütüncü için hala büyük bir tutku. Ünlü oyuncu, rüzgarlı günlerde fırsat bulur bulmaz Alaçatı’ya gidip sörf yapıyormuş. Çocuklarına da öğretme hayali varmış! “Nerede olursam, hangi işi yaparsam yapayım, benim hayatla ilgili en büyük motivasyonum sörf. İleride bir çok insanın bu zevki tatmasına ön ayak olmak için bir sörf okulu projem var” diyen oyuncu, umarız bu projesini gerçekleştirir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz