Dedikodu Kazanı: Sabancı Ailesinde Kriz, Şeyma Subaşı’dan “At” Çıkışı, Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Sponsorlu Tatili!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

20 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Sabancı Ailesinde Kriz, Şeyma Subaşı’dan “At” Çıkışı, Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Sponsorlu Tatili!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatıyoruz! Bakalım ünlüler camiasında gün içinde neler yaşanmış? Hazırsanız 20 Nisan Salı gününün en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turumuz başlıyooor.

1. Hakan Sabancı Aygün Akgün Tarafından Yine İfşalandı!

Hakan Sabancı ve Aygün Akgün

Sabancı ailesinin en çapkın üyesi Hakan Sabancı geçtiğimiz aylarda adı aşk dedikodularına karışan Aygün Akgün tarafından ifşalanmıştı. Fakat Aygün’ün Hakan’a siniri geçmemiş olacak ki, Aygün Akgün dün gece Instagram’dan Hakan Sabancı’yı hedef alarak zehir zemberek açıklamalar yaptı; “Sizin benimle derdiniz ne? Üç gündür olayları çarpıtmaya, beni linçlemeye doymadınız. İyi ki Hakan’la konuştum. Ne kadar çok kişinin yarasına dokunmuşum. Beni Merve Boluğur gibi deli göstermeye çalıştılar. Hakan hakkında konuşmadığım için şizofren olduğumu söylediler, sustum. Geçen cuma günü aramız açıkken, çıplak kadınları beğendiğini ve çıplak kadınlardan mesaj geldiğini gördüm, sinirlendim. Bana şizofren dediler. Ben de en iyisi dedim ki, bunlara ilişkimi göstermek. Bu konuşmaların küçücük bir kısmını atayım. Attım, daha da çıldırdılar. Tabii onları da anlıyorum. Türkiye’deki kadınların %90’ı bu adamı istiyor ve belki bir gün onunla ilişkileri olur diye hayal kuruyorlar. Kimse de hayallerini yıkan birini sevmez. Ben Hakan’la ilk tanıştığımda yüzüne bakmadım. Hakan’ın Sabancı olduğunu bilmiyordum. Hakan’ın kim olduğunu çok sonra öğrendim.” Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı Kendisini Eleştirenlere Yanıt Verdi!

Şeyma Subaşı

Bugünlerde Bali’de sevgilisi Meedo ile tatiline devam eden Şeyma Subaşı, bildiğiniz gibi dün sosyal medyadan büyük bir linç yemişti! Milli eniştemiz Meedo; özel jet bulamayınca yolcu uçağını kapattınca ortalık karıştı. Kendisini ve sevgilisini eleştirenlere sessiz kalmayan Şeyma at severken bir video çekti ve; “Meedo bir tane at bulamayınca bütün atları benim için toplayıp getirtti. Size cevabım bu, hak ettiniz! Bunu Türkçe yazıyorum çünkü benimle kafayı bozanlar sizlersiniz!” notuyla Instagram’da paylaştı. Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil Söylemezsem Olmaz Programına Döndü!

Söylemezsem Olmaz

Geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz programında fenalaşıp hastanelik olan Seren Serengil; program yapımcısından bir haftalık izin istemişti. Bu bir haftalık süreçte serum ve takviyeler alarak bünyesini güçlendirmeye çalışan güzel yorumcu birçok farklı yerde kaldı. Sapanca, Bodrum ve Fethiye’nin farklı otellerinde doğa ile iç içe bir hafta geçiren Seren Serengil; sonunda bugün Söylemezsem Olmaz koltuğuna geri döndü.

4. Hande Erçel ve Kerem Bürsin de “Sponsorlu Tatil” Furyasına Katıldı!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Fox’un Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel; dizilerinin sezon finaline girmesinin ardından soluğu Maldivler’de aldı! İkilinin beraber tatile gitmesi haklarında çıkan aşk iddialarını alevlendirmiş olsa da bu konu hakkında sessizliklerini koruyan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in her paylaşımlarında kaldıkları oteli etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı! Normalde gittikleri tatilleri takipçilerinden sır gibi saklayan ikilinin bu hamlesi; Maldivler tatilinin sponsorlu olduğunu düşündürdü! Bu arada detaylar için:

5. Demet Akalın Okan Kurt’un Doğum Gününü Kutladı!

Demet Akalın, Okan Kurt ve Hira

Bugün Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un doğum günüydü! Eşinin doğum günü için kızı Hira’yla video hazırlayan Demet Akalın; Hira’nın ağzından; “İyi ki doğdun babiş ? Seni çok seviyoruz Allah seni başımızdan eksik etmesin!” notunu yazmayı ihmal etmedi. Güzel şarkıcı ise storylerden Okan Kurt’un fotoğrafını; “Oyy benim deli kurt’um! İyi ki doğdun iyi ki benimsin!” yazısıyla paylaştı. Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz