Güzel Oyuncu Sinem Kobal’dan “Doğum Yapmamış Gibi Çek!” Pozları Geldi Instagram Şenlendi!

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Güzel Oyuncu Sinem Kobal’dan “Doğum Yapmamış Gibi Çek!” Pozları Geldi Instagram Şenlendi!

Güzel oyuncu Sinem Kobal Instagram’da gönderi paylaşmasa yüzünü göremeyeceğiz! Uzun zamandır ekranlardan ve beyazperdeden uzak olan güzel oyuncu; bugün yeni pozlarını Instagram hesabında paylaşınca olanlar oldu! Gözümüz gönlümüz şenlendi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Yüzlerine Hasret Kaldık!

2016 yılında kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturan Sinem Kobal’ı, son yıllarda pek ekranlarda göremiyoruz. Aslında bir dönemin efsane dizisi Selena’dan sonra bir türlü yeni projelerde dikiş tutturamayan Sinem Kobal; kızı Lalin’in dünyaya gelmesinden sonra iyice magazincilerden ve sansasyonlardan uzak bir hayat sürmeye başladı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Hem Sinem Kobal hem de Kenan İmirzalıoğlu magazin dünyasının yakından takip ettiği isimlerden olsa da; ilişkilerini ve evliliklerini magazin kaosundan uzak yaşamayı tercih ediyor güzel çiftimiz. Hatta birçok kişi Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın ilişki yaşadığını; düğün günü evlendiklerinde öğrendi! Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Sinem Kobal uzun bir süre ünlü futbolcu Arda Turan ile birliktelik yaşamıştı.

Sinem Kobal

Sinem Kobal Yine Çok Fit!

O dönemler bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden Arda Turan ve Sinem Kobal; en sonunda yollarını tamamen ayırmaya karar verdi. Hatta Arda Turan’ın eşini aldattığı iddiaları ayyuka çıkınca Twitter’da; Sinem Kobal’ın Kadir gecesi doğduğuna dair geyikler dönmeye başladı. Arda Turan ve eşinin ilişkisini bilemeyiz ancak Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti; mutluluklarını her daim Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Sinem Koval

Geçtiğimiz aylarda ilk çocukları Lalin’i kucaklarına alan çiftimiz; yaz aylarını İstanbul yerine Marmaris’te geçirmeyi tercih ediyor. Kızları Lalin ile ilk yazlarını geçirecek olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal bakalım bu sene farklı bir rota mı izleyecek? Bekleyip göreceğiz. Çiftimizden yaz fotoğraflarını bekleyene kadar, Sinem Kobal’ın bugün paylaştığı pozlarla yetinmeye çalışabiliriz!

“Birkaç ay önce Lalin’i doğurmamışım gibi çek” temalı pozlarını Instagram hesabında paylaşan Sinem Kobal; yine güzelliği ve fitliği ile dikkatleri üzerine çekiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz