Yeniden Anne Olmak İstediğini Söyleyen Buse Varol’un Son Paylaşımı Herkesi Şaşırttı: Instagram’ı Yaktı Geçti!

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2021

Yeniden Anne Olmak İstediğini Söyleyen Buse Varol’un Son Paylaşımı Herkesi Şaşırttı: Instagram’ı Yaktı Geçti!

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol Instagram hesabını aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Önceki günlerde Instagram’dan soru cevap etkinliği yapan güzel oyuncu üçüncü çocuk için yeşil ışık yakmış ve uzun bir süre sonra tekrardan anne olmak istediğini dile getirmişti. Bugün ise oğlu Burak’ı okula bıraktıktan sonra arkadaşlarıyla buluşan ve vakit geçiren güzelimiz, Instagram hesabında fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Buse Varol’un güzelliği ise ortalığı yaktı yıktı!

Ayrılık Açıklaması Gelmişti!

2018 yılında Alişan’la dünyevine girdikten sonra bir anda tüm Türkiye’nin tanıdığı biri hale gelen Buse Varol kısa süre içinde Instagram’da da milyon takipçiye ulaşmayı başardı. Şimdilerde 1.4 milyon kişinin severek takip ettiği kişilerden olan güzel oyuncu aynı zamanda influencerlık yapmaya başladı. Birçok marka ile işbirliği yapan ve storylerinde sık sık linkler veren Buse Varol, hayatını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

blank

Önceki günlerde Buse Varol ve Alişan’ın ayrılacağına dair haberler çıkmıştı. Bu haberlerin ortaya atılmasının ardından Buse Varol, TV8’in sevilen magazin programlarından 2. Sayfa’ya konuk olmuş ve iddialar hakkında açıklama yapmıştı;“Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco’ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişklen ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok.”

Buse Varol’un Güzelliği!

Bu açıklamanın ardından Tektaş ailemize maşallah diyerek kulaklarımızı çekiyoruz! Alişan’ın her daim destekçisi olmaya devam eden güzel oyuncu, bugün oğlu Burak’ı okula bıraktıktan sonra arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirmek için bir alışveriş merkezinin yolunu tuttu. Orada bol bol fotoğraflar çekmeyi de ihmal etmedi tabii. Buse Varol’un güzelliği herkesi büyülemeye devam ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz