Demet Akalın ve Söylemezsem Olmaz Programı Recep Tayyip Erdoğan’dan Ödül Aldı: Trafik Medya Ödülleri!

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Demet Akalın ve Söylemezsem Olmaz Programı Recep Tayyip Erdoğan’dan Ödül Aldı: Trafik Medya Ödülleri!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bugün Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la birlikte sundukları sabah programında yoktu! Demet Akalın’ın boşluğu dolduran kişiyse Alişan’ın karnı burnunda hamile eşi Buse Varol Tektaş oldu. Doğuma birkaç gün kala eşi Alişan’la sunuculuk yapan Buse Varol Tektaş, seyircilerden tam not aldı!

Demet Akalın’ın nerede olduğu merak edilirken, Instagram storylerde gizem çözüldü. Trafik Medya Ödüllerinde ödül almaya layık görülen Demet Akalın, ödülünü almak için sabahın erken saatlerinde Ankara yolcusu olmuş! Ünlü şarkıcı ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Demet Akalın Trafik Medya Ödüllerinde!

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığınca hazırlanan Trafik Medya Ödülleri bu sene de sahiplerini buldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı ödül töreninde, ödülleri Recep Tayyip Erdoğan verdi.

blank

Ödül alan isimlerden biri de Demet Akalın oldu! Ünlü şarkıcı, ödülü almak için Star TV’de sunduğu programına katılmayarak Ankara’nın yolunu tuttu. Kişisel aracıyla Ankara’ya giden Demet Akalın, aynı gün içinde ödülünü alarak İstanbul’a döndü. Yol boyunca story atmayı da ihmal etmedi.

Ödülünü Instagram takipçileriyle paylaşan Demet Akalın: “Trafik Medya Ödüllerimizi de aldık Ankara’dan. Sayın İçişleri Bakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden ödülümüzü aldık. İstanbul’a dönüyoruz, yarın programdayım çok mesaj atmışsınız” açıklamasıyla takipçilerini bilgilendirdi.

Ödül alan sadece Demet Akalın değildi. Birden çok program ve diziye ödül verildi. Ancak bazıları orada değildi!

Bir Ödül de Söylemezsem Olmaz’a Geldi!

blank

Trafik Medya Ödülünü alan bir diğer program ise Beyaz TV’nin gıybetör magazin programı Söylemezsem Olmaz oldu. Ancak sunucular yayında olduğu için ödülü almaya yapımcı Bilal Özbilge gitti. Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto da canlı yayında teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Bakî 3 Şubat 2021

Tayyip bey gıybet haram değil miydi?

Ozlem 3 Şubat 2021

O kadar ödül almaya hak kazanan sanatçı varken böyle gereksiz sanatçı bozuntuları ödül aliyor anlamak zor gerçekten

Yorum Yaz