Amerika’da Yaşayan Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci’nin “Takma Kirpik” Skandalıyla Dalga Geçti: “Sürüp Geliyorum”

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Amerika’da Yaşayan Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci’nin “Takma Kirpik” Skandalıyla Dalga Geçti: “Sürüp Geliyorum”

Yaşadığı sansasyondan sonra Amerika’ya taşınan ve hayatına orada devam eden Kerimcan Durmaz, hala Youtube Instagram için içerik üretmeye devam ediyor. Hatta sık sık farklı markalarda işbirlikleri de yapan Kerimcan Durmaz, bugün arkadaşıyla birlikte çektiği videoda bir zamanlar yakın arkadaş olduğu Selin Ciğerci’yle dalga geçti!

Selin Ciğerci’nin Takma Kirpik Skandalı!

Selin Ciğerci

Bildiğiniz gibi iş dünyasına atılan Selin Ciğerci “Selin Beauty” ismini verdiği markasıyla farklı kozmetik ürünler üretiyor ve satıyor. Rujlar, BB kremler, fondötenler ve daha nicesi. Kozmetik sektöründe adını marka haline getirmek için emek veren Selin Ciğerci, son olarak 2 tane yeni maskara çıkartmış ve bunu da takipçileriyle paylaşmıştı.

blank

Ancak maskara tanıtımı yaparken takipçilerine “Bekleyin, sürüp geliyorum!” dedikten sonra videoyu durduran Selin Ciğerci, videonun devamında takma kirpik takarak devam etmiş ve maskarası için “Bakın, takma kirpik etkisi yaratıyor” açıklaması yapmıştı. Selin Ciğerci’nin bu satış taktiği, dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmayınca, sosyal medya kullanıcıları tarafından linç yemekten kaçamadı güzel fenomen!

blank

Bütün bunların üzerine, ertesi gün “takma kirpik takmadım” diyerek, yeniden çıkarttığı maskarayı kirpiklerine sürmüştü. Ancak arada dağlar kadar fark vardı tabii! Detaylar için:

Selin Ciğerci’nin bu “takma kirpik” skandalını bilerek yaptığını söyleyenler de yok değil. “Reklamın iyisi kötüsü olmaz” mottosuyla mı yapıldı yoksa Selin Ciğerci takipçilerine yalan mı söyledi orasını bilemiyoruz. Ancak Selin Ciğerci’yi takip etmeyen kişiler bile maskara çıkarttığını öğrenmiş oldu. Bu açıdan Selin Ciğerci “istemeden” amacına ulaştı diyebiliriz. Ürün çıkarttığını duyurdu fakat sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı. Dalga geçenlerden biri de Kerimcan Durmaz oldu.

blank

Kerimcan Durmaz’dan Selin Ciğerci Taklidi: “Sürüp Geliyorum!”

Bir dönemin yakın arkadaşları Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci’nin arasına kara kedi girdi! Hal böyle olunca, Kerimcan Durmaz Amerika’da bile olsa Selin Ciğerci’yle dalga geçmeyi ihmal etmedi.

blank

Geçtiğimiz hafta Selin Ciğerci’nin takma kirpik skandalı sosyal medyada çok konuşuldu. Kerimcan Durmaz bu konuyla ilgili yorum yapmamış olsa da; bugün Instagram storylerinde arkadaşlarıyla makyaj yaparken “Bekleyin sürüp geliyorum, protez dudak yaptıracağız. Dolgu da yaptırabiliriz arkada doktor bekliyor” dedi ve arkasından hunharca gülmeye başladı.

Kerimcan Durmaz’ın bu hareketi, Selin Ciğerci’yle dalga geçiyor olarak algılandı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz