Şefliğe Soyunan Aybüke Pusat Elleriyle Karides Ayıkladı ve Fal Kurabiyesi Yaptı

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Şefliğe Soyunan Aybüke Pusat Elleriyle Karides Ayıkladı ve Fal Kurabiyesi Yaptı

Aybüke Pusat önce balık pazarına gitti, sonra elleriyle karides ayıkladı. Katıldığı bir yemek programında hem yeteneği hem de enerjisi ile bir kez daha gönüllerde taht kurdu.

Balık Pazarına Gitti

Geçtiğimiz hafta, Emir Yargın’ın “Çakal Lezzetler” programına konuk olan başarılı oyuncu Aybüke Pusat, sevdiği lezzetleri mutfakta yapmak için önce balık pazarına gitti. Daha sonra, pazarda karidesleri tek tek seçen Pusat, alışveriş öncesi esnafla pazarlık da yaptı. Pazar gezmeyi çok sevdiğini söyleyen güzel oyuncu, çay içerek pazarı gezmeye devam etti.

Aybüke Pusat’tan Uygulamalı Karides Ayıklama

Mutfak ile ilgili olan başarılı oyuncu Aybüke Pusat, katıldığı programda kendi belirlediği bir menüyü hazırladı. Malzemelerini ve yemeğin püf noktalarını tek tek sıralayan Pusat, karides ayıklamanın da çok kolay olduğunu izleyicilere uygulamalı bir şekilde anlattı. Yaptığı yemeğin aşamalarını tek tek ileten güzel oyuncu, enerjisiyle de programa renk kattı.

Deniz Ürünlerine Düşkünlüğü Olan Aybüke Pusat Burcundan Şikayetçi

blank

Deniz ürünleri yemeyi çok seven bu başarılı ve güzel oyuncunun burcu nedir dersiniz? Kendisi bir balık burcu insanı. Ancak, Pusat burcundan hiç memnun olmadığını ve değiştirme şansı olsa bunu kesinlikle kullanmayı istediğini samimi bir dille söyledi. Emir Yargın’ın Pusat’ı övmesi üzerine ise güzel oyuncu; “Yapma, ben balık burcuyum ağlarım şimdi.” açıklamasıyla hassasiyetini belirtti.

“Herkes YouTube Kanalı Açmamı İstiyor”

blank

Çevresindeki herkesin YouTube kanalı açmasını istediğini söyleyen Aybüke Pusat, “Benim işim başımdan aşkın.” diyerek böyle bir düşüncesinin olmadığını iletti. Yoğunluktan şikayetçi olan Pusat, Netflix’te yayınlanmaya başlayan “50 m2” dizisinden de çok memnun olduğunu ve ilk defa böyle bir projeye dahil olduğunu söyledi.

Mutfakta Yeteneklerini Sergiledi

blank

Çakal Lezzetler programına katılan konuklar genellikle tek çeşit yemek yaparken, Aybüke Pusat üç farklı yiyecek hazırlayarak mutfakta hünerlerini sergiledi. Karides tost, dinamit karides ve fal kurabiyesi yapan Pusat, her yemeğe özel ipuçları vererek pratik ve lezzetli yiyecekler olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz