Sefirin Kızı Dizisinin Yıldız Oyuncusunun Gazapizm’in Orkestrasında Yer Aldığını Biliyor Muydunuz?

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Sefirin Kızı Dizisinin Yıldız Oyuncusunun Gazapizm’in Orkestrasında Yer Aldığını Biliyor Muydunuz?

Sefirin Kızı dizisinin Elvan’ı Hivda Zizan Alp, ünlü rapçi Gazapizm Anıl Acar’ın orkestrasında yer alıyormuş!

Hem Oyuncu Hem Müzisyen

Özellikle, son dönemde rol aldığı Sefirin Kızı dizisinde oyunculuğu ile kendine hayran bırakan Hivda Zizan Alp için on parmağında on marifet desek yeridir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu aynı zamanda Devlet Konservatuarı Keman Bölümü mezunu.

“Ailem Müzisyen Olmamı İstedi”

Güzel oyuncu Hivda Zizan Alp, verdiği bir röportajda “Ailem her zaman benim müzisyen olmamı istedi ancak, ben onları dinlemeyip oyuncu da oldum.” açıklamalarında bulundu. “Oyunculuk mu, müzisyenlik mi?” sorusuna ise Alp, “Oyunculuk.” yanıtını vererek bu mesleği icra ederken ne kadar mutlu olduğunu da dile getirdi.

Gazapizm Anıl Acar’ın Argo Orkestrasında

Başarılı oyuncu Hivda Zizan Alp’in, ünlü rapçi Gazapizm’in orkestrasında yer aldığını biliyor muydunuz? Sefirin Kızı dizisi başlamadan önce Alp, Gazapizm ve Argo Orkestrası ile birlikte festivale katılmışlığı bile var!

Sefirin Kızı’ndan Önce Sık Sık Gazapizm’le Sahne Aldı

Hivda Zizan Alp geçtiğimiz yıl, Sefirin Kızı dizisine başlamadan önce Instagram hesabından bol bol konser fotoğraflarını paylaşmaya gayret gösteriyordu. Dizinin yoğun temposundan olacak ki, kendisi bir süredir Gazapizm’in Argo Orkestrası’nda yer alamıyor. Pandemi sürecinin ardından ise Hivda’nın, Gazapizm’le tekrar sahne alıp almayacağı ise merak konusu oldu.

Üstün Yetenekli Hivda!

Henüz birçoğumuzun yeni yeni tanıştığı Hivda, oyunculukta olduğu kadar müzisyenlikte de çok yetenekli bir isim. Hivda keman çalmanın yanı sıra, sesiyle de herkesi etkilemeyi başardı. Daha önce rol aldığı dizilerde de müzisyen kimliğini gözler önüne seren Hivda, Sefirin Kızı dizisinin son bölümlerinde söylediği şarkıyla da izleyenleri büyüledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz