Kerem Bürsin’in Kıskançlık Damarı Kabarınca Ortalık Karıştı: Hande Erçel’e Yaptığı Gönderme Herkesi Çok Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Kerem Bürsin’in Kıskançlık Damarı Kabarınca Ortalık Karıştı: Hande Erçel’e Yaptığı Gönderme Herkesi Çok Şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde final yapan Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel, hem oyunculukları hem de ilişkileri ile magazinin gündeminden düşmüyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkları ile sık sık konuşulurken bugün Kerem Bürsin’in paylaştığı bir video herkesi şaşkına uğrattı. Meğer Kerem Bürsin’in kıskançlık damarı kabardıkça kabarmış!

Kerem Bürsin’in Kıskançlığı

Biz onları sürekli birliktelikleri ve birbirleri ile uyumları ile konuşuyoruz ancak belli ki ikilinin arasında bazı kıskançlıklar da var. Hande Erçel bugün Instagram hesabından bir reals paylaştı ve ardından tüm gerçekler ortaya çıktı. Sevgilisi Erçel’in paylaşımının hemen ardından Kerem Bürsin de aynı poz ve teknikle bir video paylaştı.

Çektiği videoyu “Handemiyy doğru mu paylaşıyorum?” diye paylaşan Kerem Bürsin, Instagram’dan yüklediği bu video ile sevenlerini ve takipçilerini bol bol güldürmeyi başardı.

NEtflix Onu Bekliyor

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan Bolat karakterine hayat veren Kerem Bürsin şimdi ise bir Netflix dizisindne aldığı teklifle gündemde. Yakışıklı oyuncu dijital platformlardan birisi olan Disney Plus’tan aldığı teklifle yine adından sıkça bahsettiriyor. Bürsin bir yandan kendi yapım şirketi için de senaryo çalışmaları yapıyor. Ama MF Yapım imzalı bu NEtfliz dizisinde de başrolde oynayacağı netleşen bilgiler arasında. Yani öyle görünüyor ki yakışıklı oyuncunun sevgilisi Hande Erçel’i bu kadar da kıskanmasına gerek yok doğrusu!

Kadın Haklarının da Destekçisi

blank

Dün yaptığı bir röportajda da kadınları kıskanmak yerine onlara güvendiğini oldukça güzel bir şekilde dile getirmişti. Ülke olarak kadın hakları konusunda büyük sıkıntılar çektiğimizi söyleyen Kerem Bürsin, kadınlara sahip çıkalım söylemine karşılık “Kadınların öyle bir sahip çıkılma gibi bir ihtiyacı yok. Daha ziyade kadınlarımıza engel olmayalım” demişti. Kadınların yaşadıkları sorunun dünya çapında bir sorun olduğunu ve ataerkil bir sistem içerisinde olduğumuzu da ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz