2020’nin Son Günlerinde Demet Akalın’dan Sürpriz Geldi: Kendi Makyaj Ürünlerini Satışa Çıkarıyor!

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

2020’nin Son Günlerinde Demet Akalın’dan Sürpriz Geldi: Kendi Makyaj Ürünlerini Satışa Çıkarıyor!

2020’nin son günlerinde, bir ünlü daha kendi markasını çıkarttığını duyurdu: Bu isim ünlü Pop şarkıcısı Demet Akalın! Bugünlerde Star TV’de yakın arkadaşı Alişan ile sabah programı yapan Demet Akalın, 2020’nin son günlerinde sevenlerine sürpriz yaparak; kendi kozmetik markasını çıkardığını duyurdu. Demet Akalın’ın kendi ismini taşıdığı rujlar ve kapatıcılar şimdilik sadece Trendyol’da satışta olacak!

Bu sene kendi markasını çıkarmayan ünlü kalmadı diyebiliriz, pop şarkıcısı Ebru Polat’la başlayan bu akım, ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, sabahların sultanı Seda Sayan ve biricik demomuz Demet Akalın’la devam etti. Demet Akalın’dan sonra ise, magazin kraliçesi lakabını sonuna kadar hak eden Seren Serengil havyarlı şampuan çıkaracağını takipçilerine duyurdu! Koronavirüs Pandemisi en çok bizim ünlülere yaradı sanırım, kozmetik ürünü çıkaran çıkarana.

Ebru Polat ve Gülşah Saraçoğlu’ndan Şampuan!

İlk markalaşma yolunda adım atan isimler sevilen şarkıcı Ebru Polat ve ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu oldu! Hatta şampuanlarını tanıtmak isteyen ikili, duşa girdi ve kendi şampuanlarıyla saçlarını yıkadı. Tabii bunu yaparken videoya çekip Instagram’a yüklemeyi ihmal etmediler. Ebru Polat ve Gülşah Saraçoğlu’nun duşta yayınladıkları videolar, tam anlamıyla gündemde bomba etkisi yarattı! Aslında bu “duşta video” akımının çıkış noktası, Gülşah Saraçoğlu’nun şampuanını tanıtmak isteyen Seray Sever. Bu konunun parodileri de geyikleri de çok yapıldı. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Seda Sayan’dan Parfümlü Kolonya!

Sabahların Sultanı olarak tanıdığımız Seda Sayan’da 2020’de ismini markalaştıran ünlülerden biri oldu! Seda Sayan’ın programlarında “Sizi kokulu kokulu öpüyorum” demesi çok meşhurdu. Buradan yola çıkılarak; Eyüp Sabri Tuncer isimli kolonya markasıyla işbirliği yapan Seda Sayan, birbirinden farklı kokularda kolonyalarını sevenleriyle buluşturdu!

Demet Akalın’dan Ruj!

Yıl sonu sürprizi de Demet Akalın’dan geldi! 2020’nin son günlerinde kendi ismine özel ruj ve kapatıcı çıkartan Demet Akalın’ın ürünleri şimdilik sadece Trendyol’da satışa çıkacak. Bu güzel haberi takipçileriyle paylaşan Demet Akalın’a hem takipçilerinden hem de ünlü arkadaşlarından destek yağdı! Pek çok ünlü sima Demet Akalın’ın rujlarını kendi Instagram storylerinde paylaşmaya başladı! Trendyol’da 23 Aralık’ta satışa başlanacak ürünler için beklemedeyiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz