Yine Ezgi Mola Yine İsyan: Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Bakın Hangi Olaya Tepki Gösterdi!

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2021

Yine Ezgi Mola Yine İsyan: Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Bakın Hangi Olaya Tepki Gösterdi!

Ezgi Mola, son zamanların en gözde kadın oyuncularından biri. Güzel isim, hem başarılı kariyeri hem de kişiliği ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan güzel oyuncu, zaman zaman bazı olaylar hakkındaki tepkilerini de sosyal medyadan veriyor. Geçtiğimiz saatlerde yine olay bir paylaşım yapan güzel oyuncu bakın bu sefer de hangi konuya tepki gösterdi. İşte o paylaşıma dair ayrıntılar!

İyilik Meleği Ezgi Mola!

Ezgi Mola’nın hayvanlara ve doğaya olan sevgisini hepimiz biliyoruz. Adaletsizlik, suistimal, şiddet gibi konulara oldukça tepkili olan Ezgi Mola; bazen ağzını açıp gözlerini yumuyor ve gündeme bomba gibi düşen sözler söylüyor.

Gösterdiği tepkiler nedeniyle bazı konularda mahkemelik olan Ezgi Mola, tepkilerini hiçbir zaman kesmiyor ve sert eleştirilere yeri geldiğinde devam ediyor.

Sosyal medyada neredeyse 6 milyon takipçisi olan güzel oyuncu, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor ve gün içerisinde sayısız paylaşım yapabiliyor.

Geçtiğimiz saatlerde yine sosyal medya aracılığı ile rahatsız olduğu bir konuya tepki gösteren güzel oyuncu, bakın bu sefer hangi kelimeleri kullandı ve dikkat çekti.

Eğitim Sistemi Eleştirisi!

Bu sefer de Türk eğitim sistemi ile ilgili olarak Emin Çapa’nın bir konuşmada söylediği bu sözleri paylaşan Ezgi Mola, vatandaşlarımızın okuduklarını anlayamamasından yakındı. Güzel oyuncu, bu konu ile ilgili olarak ilerleyen zamanlarda herhangi bir açıklama yapacak mı, merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz