Melisa Annesinin Ayak İzlerini Takip Ediyor: Linçlere Doymayan Şeyma Subaşı Şimdi de Melisa’nın Dans Görüntülerini Paylaştı!

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Melisa Annesinin Ayak İzlerini Takip Ediyor: Linçlere Doymayan Şeyma Subaşı Şimdi de Melisa’nın Dans Görüntülerini Paylaştı!

Bugünlerde karış karış Uzak Doğu’yu gezen Şeyma Subaşı, hem sevgilisini hem de Melisa’nın her anını Instagram hesabından paylaşmayı oldukça seviyor. Hatta hatırlayanlar olacaktır, Şeyma sık sık sevgilisi Meedo ile öpüştükleri anları takipçileriyle paylaşmaktan da geri durmuyor. Ancak Şeyma bugün kızı Melisa’yı paylaştı. Melisa’nın dans ettiği anları paylaşan Şeyma Subaşı, sosyal medya takipçilerini ikiye böldü!

Şeyma Subaşı

Eleştirilerden Kaçamıyor!

Her paylaşımıyla Türk magazincilerinin ilgi odağı olmayı başaran Şeyma, bazen hiçbir şey yapmadığı zamanlarda da iftiralara uğramaktan kaçamıyor! Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya detoksu yapan Şeyma Subaşı’nın popo estetiği yaptırdığı iddia edilmişti. Hatta iddianın devamında Instagram güzelimizin operasyonunun kötü geçtiği ve ayağa kalkamadığını söyleniyordu.

Şeyma Subaşı

Fakat bu iddialara sessiz kalmayan Şeyma Subaşı; uzuuun bir açıklama yayınlayarak sosyal medya detoksu yaptığını ve estetik yaptırmadığını söyledi. Aynı hafta içinde Melisa ve Meedo ile İstanbul’a gelen Şeyma’nın magazincilere tavırlı olduğu her halinden belli oluyordu.

blank

Melisa Küçük Şeyma Oluyor!

Kısa bir İstanbul turundan sonra soluğu Bali’de alan Şeyma Subaşı; huzur ve meditasyon dolu bir tatilin keyfini çıkartıyor. Ancak Bali’den de Türk magazin gündemini yerinden oynatmayı başaran Şeyma; birkaç gün önce sevgilisi Meedo’nun özel jet bulamayınca kendisi ve Melisa için bir yolcu uçağının bütün biletlerini satın alarak “uçağı kapattığını” söyleyince ortalık karıştı!

Şeyma Subaşı

Sosyal medyada “görgüsüz” yorumlarına maruz kalan Şeyma; aynı gün içinde kendisini eleştirenlere yanıt vermekten geri durmadı. Sahilde at severken video paylaşmak isteyen Şeyma, videonun üzerine; “Meedo bir tane at bulamayınca bütün atları getirtmiş!” diyerek eleştirileri ti’ye aldığını belli etti. Ancak bugün Şeyma’dan yine ortalığı karıştıran bir paylaşım geldi.

Kızı Melisa’yı dans ederken Instagram’da paylaşan Şeyma Subaşı, sosyal medyayı ikiye böldü! Bazı Instagram kullanıcıları Melisa’nın bu videosunu oldukça sevimli bulurken, diğer kullanıcılar Şeyma’nın bu paylaşımına eleştiri yapmaktan geri durmadı!

Benzer Haberler

kemik 22 Nisan 2021

Bişey demicem kim nederse desin kdkdkdmdndnd

Yorum Yaz