On Parmağında On Marifet Buse Varol’un Sürpriz Projesi: Ekranlara İddialı Giriş Yapan O Diziye Dahil Olacak!

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

On Parmağında On Marifet Buse Varol’un Sürpriz Projesi: Ekranlara İddialı Giriş Yapan O Diziye Dahil Olacak!

Güzel oyuncu Buse Varol, önceki gün bir menajerle anlaşma imzaladığı görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak yeni projelerin geleceğini Instagram hesabından duyurmuştu! Bugün ortaya atılan iddiaya göre ise Buse Varol’un dahil olacağı o dizi belli oldu. Önceki günlerde ilk bölümüyle ekranlara iddialı bir giriş yapan Kağıt Ev dizisine kısa bir süre sonra Buse Varol dahil olacakmış!

Buse Varol ve Alişan

Oyunculuğunu Özlemiştik!

Birçoğumuz Buse Varol’u Alişan’la evlendikten sonra tanımış olsak da; güzel oyuncu aslında taa 2012 yılından beri hayatımızda! Bir güzellik yarışmasıyla ilk kez podyuma adım atan Buse Varol; Miss Turkey yarışmasında dereceye girememiş olsa da o yarışmadan sonra hayalindeki mesleği bulmuş: Oyunculuk!

Buse Varol

Yarışmadan sonra kısa bir süre dönem modellik yapan Buse Varol, oyuncu olmak istediği için işini bırakmış ve oyunculuk eğitimleri almaya başlamış. Oyunculuk eğitimlerinin ardından ufak rollerde izlediğimiz Buse Varol; Arka Sokaklar, Payitaht: Abdülhamit gibi birçok dizide rol aldı. Hatta en son Buse Varol’u Payitaht: Abdülhamit dizisinde seyretme şansını yakaladık.

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol Kağıt Ev Dizisinde!

Ancak 2018 yılında Alişan’la nikah masasına oturduktan sonra kısa süre içinde Burak’ı dünyaya getiren Buse Varol; hem Koronavirüs pandemisi hem de ikinci hamileliği sırasında yeni projelerde yer almak istemedi ve kendisini ailesine, Burak’a adadı! Evde geçirdiği vakitlerde Instagram hesabında büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Buse Varol; artık hem Influencer hem de oyuncu! Özellikle de anne ve anne adaylarının yakından takip ettiği Buse Varol bugün Instagram’da “tazemagazinn” hesabının iddiasına göre sonunda oyunculuğa geri dönmeye karar vermiş!

Kağıt Ev

Bizler Buse Varol ve Alişan’ı aynı dizide göreceğimizi zannederken; Buse Varol’un Star TV’de yeni başlayan Kağıt Ev dizisinin kadrosuna dahil edildiği haberini aldık. Güçlü oyuncu kadrosu ve herkesi etkisi altına alan hikayesiyle ilk bölümden ekranlara iddialı bir giriş yapan Kağıt Ev’de bakalım Buse Varol nasıl bir karaktere can verecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz