Stüdyoda Yaşanan Krizler Yetmedi Esra Erol’un Evinde de Kriz Çıktı: Ömer ve Ali Köpeği Paylaşamadı Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Stüdyoda Yaşanan Krizler Yetmedi Esra Erol’un Evinde de Kriz Çıktı: Ömer ve Ali Köpeği Paylaşamadı Ortalık Karıştı!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında her gün birbirinden farklı konular işlenmeye devam ederken; bugün Esra Erol’un oğulları Ali ve Ömer arasında da bir kriz yaşandı! Çocuklar evdeki köpeği paylaşamayınca ortalık karıştı!

Esra Erol

Hafta içi her gün canlı yayında aileler arasında yaşanan krizleri çözmeye ve kişilere yardım eli uzatmaya çalışan Esra Erol, evinde de aynı özveriyi göstermek zorunda kalıyor! Eee 2 çocuk büyütmek kolay değil, çocuklar büyüdükçe sorunları da büyüyor ve değişiyor. Ancak güzel sunucunun anneliğini tebrik etmek gerekiyor, keşke dünyadaki bütün anneler Esra Erol kadar bilinçli olsa!

Esra Erol

Ancak Türkiye’de evlilik programlarının yasaklanmasının ardından mecburi bir konsept değişikliğine giden Esra Erol; sunuculuktan “uzlaşmacılığa” dönüşmek zorunda kaldı. Aileler arasında yaşanan çarpık ilişkileri gün yüzüne çıkartan Esra Erol’un anneliğe bakış açısı da zaman içinde çok değişti! Programa katılan ailelerin en büyük sorunlarından birisi de çocuklar.

Esra Erol

Esra Erol’un “Köpek” Krizi!

Aileler çocuklarına ya hiç zaman ayırıp ilgi göstermiyor ya da çok baskıcı bir tutumla yaklaştıkları için genç kızlar çareyi evden kaçmakta buluyor. Hatta bazı genç kızlar ilk kaçtıkları yetmiyormuş gibi ikinci kez tekrar kaçıyor! Hatırlayanlar olacaktır; 19 yaşındaki Nilüfer geçtiğimiz hafta tekrardan evden kaçınca annesi Hayriye Teyze soluğu Esra Erol’un canlı yayınında aldı. Ancak Esra Erol’un bütün çabalarına rağmen Nilüfer eve dönmemekte ısrar edince konu kapandı!

Hafta içi her gün stüdyoda bu gibi krizleri profesyonelce çözen Esra Erol; kendi evinde yaşanan krizleri çözmekte de usta! Bugün çocukları Ali ve Ömer arasında “köpek” krizi yaşandı. Köpeklerini çok seven iki kardeş köpeği paylaşamayınca 6 yaşındaki Ömer, köpeğini alıp odasına gitti! Hatta kapıyı da abisi gelmesin diye kapatacakmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz