Ufak Tefek Cinayetler’e mi Özendiler? Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Efsane Ekibin Buluşmasını Paylaştı

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Ufak Tefek Cinayetler’e mi Özendiler? Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Efsane Ekibin Buluşmasını Paylaştı

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, son paylaşımıyla hayranlarını hem şaşırttı hem de mutlu etti. Onu bir yıldız haline getiren “Hayat Şarkısı” dizisindeki arkadaşlarıyla görüşen oyuncu, o anları gülümseyerek paylaştı.

Burcu Biricik

Burcu Biricik, “Camdaki Kız” ve “Fatma” dizileri sayesinde kariyerinin zirvesine çıkmayı başardı. IMDb Starmetre’de bile senelerdir listeye kazık çakan Türk oyuncuları geçerek en yüksek sıraya çıktı, düşünün! Bu noktaya, çocukluğundan beri çalışarak gelen oyuncu, tıpkı Beren Saat gibi bir oyunculuk yarışmasını kazandı. Sonrasında, başrollerde oynamak yerine küçük rollerden başlayarak setlerde pişmeyi tercih etti. Bu tercihi de hayli akıllıca oldu! Seyircilerin iyice aşina olduğu bir yüz haline gelen Burcu Biricik, nihayet “Hayat Şarkısı” dizisiyle bir yıldıza dönüştü.

Burcu Biricik

Ünlü oyuncunun canlandırdığı Hülya karakteri o güne kadar gördüğümüz “esas kız” modeline hiç uymuyordu. Gri bir karakter olan Hülya, pasif ve aşık olduğu erkeğin etrafında pervane olan biri değildi. Burcu Biricik de bu rolün altından büyük bir başarıyla kalktı ve “her rolün oyuncusu” denince akla gelen isimlerden biri oldu. Artık şöhretin zirvesine çıksa da, “Hayat Şarkısı”nı da hiç unutmadı.

Yıllar Sonra Görüştüler

Ufak Tefek Cinayetler oyuncuları

Birkaç gün önce fenomen dizi “Ufak Tefek Cinayetler”in oyuncularının buluşması herkesi çok heyecanlandırdı. İzleyicide diğer eski dizilerin oyuncularının da buluşacağı yönünde beklenti oluştu. Belli ki, unutulmaz dizi “Hayat Şarkısı” oyuncuları da benzer bir hamle yapmaya karar verdi!

Burcu Biricik Ecem Özkaya Aydan Taş

Burcu Biricik, dizideki ablası Melek’i oynayan Ecem Özkaya ve dizinin Nilay’ı Aydan Taş’la görüntülü konuşmalarını paylaştı. Böylece, ayrı düşseler bile en azından görüntülü olarak görüştüklerini herkese göstermiş oldular. Hem de hayranlarını son derece mutlu ettiler! Ecem Özkaya, şu sıralar rating şampiyonu “Gönül Dağı”nda, Aydan Taş da sezonun flaş dizisi “Sadakatsiz”de oynuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz