Demet Akalın’dan Okan Kurt’u Şok Eden İstek! Bu Kadar da Olmaz Dedirtti

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Demet Akalın’dan Okan Kurt’u Şok Eden İstek! Bu Kadar da Olmaz Dedirtti

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yazı Çeşme’de geçirmeye karar verdi. Çok yakında Bayraklı’da hizmet vermeye başlayacak olan Mandarin İzmir’de 2 Temmuz’da sahne alacak olan Akalın, eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte yola koyuldu bile!

Amerika Yetmedi Çeşme’ye!

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın, ortisi Alişan ile birlikte sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programın olaylı finalinden sonra yerinde durmadı. Önce Amerika’yı fetheden güzel şarkıcı şimdi rotasını İzmir’in dillere destan ilçesi Çeşme’ye çevirdi.

Büyük Performans Sergiledi!

blank

Bir sezon boyunca hafta içi her sabah televizyon ekranlarında hayranları ile buluşan Demet Akalın, bu temponun kendisini ne çok yorduğunu her fırsatta dile getirdi. Özellikle güne erken başlamaktan çok şikayet etse de, güzel şarkıcı başlangıçtan finale kadar son derece başarılı bir performans sergiledi.

Final Kavga ile Gölgelendi

blank

Ancak programın kah güldürüp kah ağlatan finaline, Demet Akalın ile Seda Sayan arasında başlayan gerginlik damga vurdu. Seda Sayan’ın yeni sezon için kanalla anlaşması üzerine Demet Akalın, Sabahların Sultanı’nı takipten çıkardı ve engelledi. Bunun üzerine Seda Sayan sosyal medya hesabından bir video paylaşarak kimsenin ekmeği ile oynamadığını anlatsa da Magazin Kraliçesi’nin tepesi atmıştı bir kere! “Beni seninle bir daha yanak yanağa göremezler” diyerek resti çekti.

blank

Bu gerginliklerin ardından Demet Akalın Amerika’ya gitti. Yeni iş girişimleri ile ilgilenen ünlü şarkıcı, Arto ile birlikte New York’u fethettikten sonra Miami’ye geçti. Aynı anda Seda Sayan’ın da Miami’de oluşu, her iki sanatçının hayranlarını korkuttu. Neyse ki iki tarafın da Miami gezisi olaysız sona erdi.

Asıl Tatil Şimdi Başlıyor

blank

Ancak bu kısa Amerika gezisi Akalın’a yetmedi. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla İstanbul’a veda ederek uzunca bir süre Çeşme’de olacağını bildirdi. Bu gün ise eşi ve kızı ile birlikte yola koyuldu.

O Paylaşımı Pes Dedirtti

Yolculuk boyunca sıkıldığı her halinden belli olan Demet Akalın, sıkıntısını gidermek için eşi Okan Kurt ile uğraşmaya başladı. Pırıltılı bir filtre ile kendini ve eşini çekerken Okan Kurt’tan istediği şey ise herkesi şok etti. Eşinden, kendisini instagramda takip etmeyi bırakmasını isteyen Akalın, bu sefer pes dedirtti. Bu isteği hiç yadırgamayan Okan Kurt’un tepkisi ise eşinin kullandığı filtreyeydi.

blank

Neyse ki çok geçmeden gerçek ortaya çıktı. Meğer ünlü şarkıcının derdi sansasyon yaratarak yeni şarkısının tanıtımı için zemin hazırlamakmış! Umuyoruz ki Demet Akalın’ın şarkısı sansasyonlara ihtiyaç duymadan beklediği ilgiyi görür.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz