İbrahim Tatlıses’in Oğlu İdo Tatlıses’ten Dudak Dudağa Paylaşım! O Video Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

İbrahim Tatlıses’in Oğlu İdo Tatlıses’ten Dudak Dudağa Paylaşım! O Video Sosyal Medyayı Salladı

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses babasının izinden yürüdü. Bir albüm ve dokuz single çalışması ile müzik dünyasını alt üst eden İdo’nun şu sıralar tek derdi evlenebilmek.

Romantik Kutlamaları Sosyal Medyaya Damga Vurdu

Babasını örnek alarak müziğe yönelen ancak arabesk değil pop dalında ilerleyen İdo Tatlıses geçtiğimiz aylarda 29 yaşına bastı. 2017 yılından beri birlikte olduğu sevgilisi Yasemin Şefkatli, İdo’nun doğum gününü, birlikte çekilen bir fotoğraflarını paylaşarak “İyi ki doğdun yol arkadaşım. Yoluma hep gülücükler koyan… En güzel yıllarının, yıllarımızın başlangıcı olsun bu yıl sevgili. Seni çok seviyorum. Bugün ve her gün…” sözleri ile kutladı.

blank

İdo Tatlıses ise biricik sevgilisinin doğum gününü “Yaşadığımız şu kısa hayatta büyük hayallerimizi beraber göz göze bakarak, severek gerçekleştirmemiz dileğiyle… Mutlu, güzel, sağlıklı, (tabi bir de aşklı) yıllar geçirelim Aşk. Yeni yaşında ve sonrasında hep gülsün yüzün ve öpücüğün eksik olmasın bana. Seni seviyorum…” şeklinde romantik bir mesajla kutlamıştı.

Bir Türlü Vuslata Eremediler

blank

Aşkı ve romantizmi doruklarda yaşayan çift, 2020 yılının Ekim ayında nişanlanmış ve Aralık’ta evlenmeyi planlamıştı. Ancak pandemi koşulları ne yazık ki izin vermedi. Mutlu günlerinde sevdikleri herkesi yanlarında görmek isteyen çift, yalnızca nikah değil, güzel de bir düğün istedikleri için evlilik tarihini erteledi. Bu yıl Mayıs ayında evlenmeyi planlayan çift, durumların değişmemesi üzerine evliliklerini bir kere daha ileri bir tarihe attı.

Düğün Olmasada Erken Balayı!

blank

Ancak genç çift evlenemese de geçtiğimiz haftalarda erken balayına çıktı. İzmir’in Çeşme ilçesinde sezonu açan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli denizin içinde şakalaşarak güzel vakit geçirdi. Çiftin o anları magazinciler tarafından görüntülendi ve sosyal medyada bir hayli ilgi gördü.

O Öpücük Herkesi Şok Etti!

Paylaşımları ile olay yaratan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli bu sefer de öpücükleri ile herkesi şaşırttı. İdo, sevgilisi ile dudak dudağa olduğu videoyu kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin o görüntüleri sosyal medyayı adeta salladı. Umuyoruz ki tez zamanda evlenip vuslata ererler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz