Kombinlerine Servet Harcayan Demet Özdemir Tatil Dönüşü Acı Gerçekle Yüzleşti: Güzel Oyuncunun Zor Sınavı!

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Kombinlerine Servet Harcayan Demet Özdemir Tatil Dönüşü Acı Gerçekle Yüzleşti: Güzel Oyuncunun Zor Sınavı!

Tatilleriyle, eviyle, sevgilisiyle ve kombinleriyle her daim magazin gündeminin odak noktası olmayı başaran Demet Özdemir, yeni projesi için hazırlıklara başladı! Yoğun çalışma temposuna girmeden önce ufak bir tatil kaçamağı yapan güzel oyuncunun tatil burnundan gelmişti. Basın mensuplarının Oğuzhan Koç’la çektiği kucak kucağa pozlardan sonra magazincilere tatlı sert uyarı yapan çiftimiz sonunda tatilden döndü ancak Demet Özdemir tatil dönüşünde o acı gerçekle burun buruna geldi! Tatil boyunca ipin ucunu kaçıran güzel oyuncu, İstanbul’a gelir gelmez diyet moduna girdi.

Her şey Demet Özdemir’le Başladı!

Bildiğiniz gibi Demet Özdemir bu sezonda TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle karşımıza çıktı. Bu proje sayesinde de Gülseren Budayıcıoğlu uyarlaması dizilere start verilmiş oldu. Aynı sezon içinde 4 tane aile dramı izlemek ciğerimizi söktü! Ancak bu diziler de yeterli olmadı ve ATV’den “dram öyle yapılmaz böyle yapılır!” minvalinde bir cevap niteliğinde olan Kardeşlerim dizisi geldi.

blank

Fakaaat yapımcılara bu da yetmedi. Tüm ülkeyi antidepresana boğmaya kararlı olan kanallar ve yapımcılar şimdi de bir diğer Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından “Kral Kaybederse”yi uyarlama dizi furyasına katmaya niyet etmiş. Yeni sezonda Star TV’de başlayacak olan dizinin başrol karakterinden biri de Kıvanç Tatlıtuğ olacakmış! Dram dizilerinde oynamaya bazı oyuncuların psikolojisi de el vermiyor elbette.

blank

Demet Özdemir’in Zor Sınavı!

Son olarak Masumlar Apartmanı’nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılma nedeni olarak dram sahnelerinden yorulduğu iddia edilmişti. Neyse ki Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu sezon sonu finalle ekranlara veda etti de Demet Özdemir dram dışında başka bir projeyle el sıkıştı. Tatil yapmadan arka arkaya yeni projelerde rol almaya devam eden güzel oyuncu kısa bir tatille hem dinlendi hem de Oğuzhan Koç’la baş başa vakit geçirebildi.

blank

Ancak tatil boyunca ipin ucunu kaçıran Demet Özdemir, tatil dönüşü hemen diyet moduna girerek sağlıklı beslenmeye başladı. Güzel oyuncunun bu zorlu diyet macerası ise salatalık ile başladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz