Demet Akalın’dan Ortisi Alişan’a “Bu Nasıl Hediye?” Dedirten Kolye! Bir Bakan Bir Daha Bakıyor, Gözlerini Alamıyor

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Demet Akalın’dan Ortisi Alişan’a “Bu Nasıl Hediye?” Dedirten Kolye! Bir Bakan Bir Daha Bakıyor, Gözlerini Alamıyor

Demet Akalın’ın bu aralar cömertliği üzerinde belli ki. Zira ortağı Alişan bugün bir story paylaştı ve hediye gelen kolyesini tüm takipçilerine gösterdi. Demet’in ince zevkini konuşturduğu kolye ise akıllarda bazı sorular yarattı. Acaba Demet bu kolye ile ne demek istedi? Ve acaba kolye altın görünümlü imitasyon bir zincir mi? Pandemi garibanı Demet bu kolyeyi nasıl aldı?

Demet Akalın’dan Bir Bakanın Bir Daha Bakacağı Hediye

“Ortimin hediyesi… Cömert insan Demet Akalın” etiketiyle bir story paylaşan Alişan bugün görenleri gerçekten hayrete düşürmeyi başardı. Koyu renk takımının üzerinden ben buradayım diye çığlık atan kolyeyi görmemek imkansız. Kalın halkalı bir zincir olan kolyeyi Alişan’a ortağı Demet Akalın almış. Bu kadar kalın halkalı bir zincir kolye gerçekten altınsa acaba ne kadar eder merak konusu. Kazanamayan Demet Akalın’ın bu kadar pahalı bir kolyeyi de nasıl aldığı ayrı merak konusu. Kim bilir sahtedir belki de!    

Düğün Sonrasında da Cömertti

blank

Bir zamanlar küs olan Demet – Alişan ikilisinin barışmaları Demet’e baya pahalıya patlamış gibi görünüyor aslında. Küslük dönemlerine denk geldiği için Alişan ve Buse Varol’un düğününe gitmeyen Demet Akalın barıştıktan sonra durumu telafi etmişti. O zaman veremediği düğün hediyesi için Buse Varol’a 50 bin TL değerinde bir saat hediye etmişti.

Daha Sonra da Yapmıştı Yapacağını

blank

Cömertlikte dur durak bilmeyen eli açık Demet Akalın en büyük şovunu Burak’ın 1. doğum gününde yaptı diyebiliriz. Alişan ve Buse Varol çifti, oğulları Burak 1 yaşına girdiğinde 200 bin liralık bir doğum günü partisi düzenlemişlerdi. Bu partiye katılan Demet Akalın’sa Burak bebek için Alişan’a tam 10’u bir yerde takmıştı. Gerçi 5’i bir yerdeymiş ama Demet 10 diye ısrar ediyor. Sadece bu kadar olsa yine iyi. Bir de Burak bebeğin bakıcısı var. Demet o partide bir de bakıcı Maria’ya tektaş yüzük hediye etmişti. “Dadıya tektaş yüzük almışsınız” diyen muhabire ise “Sen evlen şu kulağındaki küpelerin gerçeğini de sana alacağım” demeyi de ihmal etmemişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz