Özbir Ailesinin Evinde Şenlik Devam Ediyor! Esra Erol Kendi Evinde “Ban Yedi”: “+38’ler giremez!”

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Özbir Ailesinin Evinde Şenlik Devam Ediyor! Esra Erol Kendi Evinde “Ban Yedi”: “+38’ler giremez!”

Ünlü sunucu Esra Erol, son zamanlarda Instagram’da ev hayatını da paylaşmaya başladı. Son “+38” videosu ise takipçilerini çok güldürdü.

Esra Erol

Esra Erol, yıllar önce Flash TV’de bir evlilik programı sunmaya başladığında, işin buralara geleceğini kimse tahmin edememişti! 2007 yılında “Esra Erol’la Dest-i İzdivaç” programı başladığında herkes dalga geçiyor, “Televizyonda eş mi arıyorlar, daha neler göreceğiz?” diyordu!

Esra Erol bile bu başarıya şaşırsa da, kısa sürede her kanalda evlilik programları ve kıyasıya bir rekabet başladı. Bu sayede, Esra Erol, ülkenin en tanınan isimlerinden biri oldu.

Kendi Programında Evlendi

Esra Erol Ali Özbir

Esra Erol, herkesi evlendirse de adı uzun süre kimseyle anılmadı. Aslında meşhur programına başladığında 4 yıllık bir ilişkisi vardı! Bu ilişkiyi uzun süre gizlemelerinin nedeni de Esra Erol’un sevgilisi Ali Özbir’in “mafyavari” imajıydı.

Ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu olan Ali Özbir, sevgilisini bu durumdan korumaya çalışmıştı. Esra Erol, başka kanallara transfer olup kendisini kanıtladığı zaman el ele röportajlar vermeye başladılar. Hatta nikahları bile Esra Erol’un programında kıyıldı!

Çok Mutlu Bir Aile

Esra Erol, 2010 yılında kendi programında evlenerek sevenlerini mutlu etti. 2011 yılında ilk çocukları İdris Ali, 2015’te de ikinci çocukları Ömer Erol’a kavuşan çift, o günden beri gözlerden uzak bir aile hayatı yaşıyor.

Zaman zaman yaptıkları Instagram paylaşımları ise bu ailenin mutluluğunu gözler önüne seriyor.

“+38” Engeli!

Esra Erol, Instagram’ın hikayeler bölümünü genelde işi için kullanıyor. Ama son günlerde aile hayatına dair ufak ufak paylaşımlar da görmeye başladık. Örneğin, eşi Ali Özbir’e fırsatçı dediği video çok konuşulmuştu!

Ünlü sunucu, dün gece de yaşadığı büyük bir sıkıntıyı paylaştı. Çocukları, 39 yaşına girmek üzere olan Esra Erol’a kötü bir sürpriz hazırlamıştı!

“+38’ler giremez” yazısıyla kendi evinde engellenen Esra Erol, bu duruma çok güldü ve takipçileriyle paylaştı. Umarız, bu mutlulukları hiçbir zaman bozulmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz