TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Şoke Eden Ayrılık: İbrahim Çelikkol Diziden Ayrılıyor! Şimdi Ne Olacak?

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Şoke Eden Ayrılık: İbrahim Çelikkol Diziden Ayrılıyor! Şimdi Ne Olacak?

TV8’in sevilen dizisi “Doğduğun Ev Kaderindir”de önümüzdeki hafta şok bir ayrılık yaşanacak! TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncularından İbrahim Çelikkol, önümüzdeki hafta dizide canlandırdığı karakterin hikayesi bittiği için diziden ayrılacak.

Doğduğun Ev Kaderindir

TV8’in Az Ama Öz Dizileri!

Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında dizilerden ziyade ülkemizde kültleşmiş olan yarışma programını görüyoruz genellikle. Yıllardır büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Survivor, her ne kadar geçmiş yıllardaki şaşalı ve popüler günlerinde olmasa da; kemik izleyici kitlesiyle yoluna devam ediyor. Bahar ve yaz aylarında Survivor, sonbahar ve kış aylarında da tüm dünyada ilgiyle takip edilen Masterchef yarışmasını izliyoruz.

Survivor

Özellikle de Masterchef’in 3. sezonu, Survivor’ı bile geçerek; TV8’in en sevilen yarışması haline geldi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle geçtiğimiz sezon haftanın 4-5 hatta 6 günü ekranlara gelen Masterchef, bakalım 4. sezonda bizlere nasıl sürprizler getirecek? Şimdiden merakla bekliyoruz! Tabii Survivor yarışmasının, geçmişteki kadar popüler olmamasının en önemli sebeplerinden biri yarışmanın çoğunlukla oyunlara ağırlık vermesi.

Masterchef

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Şok Ayrılık!

Ancak TV8’de yayınlanan tek programlar; yarışmalar değil elbette. Haftanın 2 günü Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi iddialı yapımlara yer veren Acun Ilıcalı, dizi seçerken de oldukça titiz davranıyor. Hiçbir masraftan kaçınmayan Acun Ilıcalı, kaliteli ve farklı senaryoları izleyicilerle buluşturmak için oldukça emek harcıyor. Hem Doğduğu Ev Kaderindir hem de Kırmızı Oda dizileri, yayınlandığı günlerde izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir

Fakat bu başarılı dizilerden birinin yeni bölümünde şok bir ayrılık yaşanacak! Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol paylaşıyor. Ancak TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünde İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı karakter, hikaye gereği diziden ayrılacak! Bakalım İbrahim Çelikkol’suz Doğduğun Ev Kaderindir dizisi nereye gidecek? Merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Burcu 22 Mart 2021

Zaten Mehdi karakterini yerin dibine soktular. Toplumsal mesaj vermek için saçmaladıkça saçmaladılar. Zeynep katakterini önüne gelene aşık olan , mehdiyide psikopat bir karaktere çevirdiler. Çelikol çıktıktan sonra hiç izlemem Masumiyet dizisine başlarım artık

Yorum Yaz