Selçuk Tektaş’ın Kaybının Ardından Normal Hayatına Dönen Buse Varol Instagram’da Linç Edildi: “Vah Olsun…”

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2021

Selçuk Tektaş’ın Kaybının Ardından Normal Hayatına Dönen Buse Varol Instagram’da Linç Edildi: “Vah Olsun…”

Instagram’ın sevilen fenomenlerinden Buse Varol, sosyal medyada paylaştığı gönderilerle güzelliğinden bahsetmeye devam ediyor. Yeni projesi için tam gaz çalışan Buse Varol, Instagram takipçileriyle paylaştığı fotoğraflarla herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Bu fotoğrafların ardından ise güzel oyuncunun takipçileri Buse Varol’u linçlemeye başladı!

Tüm Planlar Tersine Döndü!

2018 yılında Alişan’la evlendikten sonra mesleğine ara veren Buse Varol; çocuklarıyla ve ailesiyle ilgilenmekten keyif aldığını her defasında vurgulamaktan çekinmiyor. Geçtiğimiz aylarda eşi Alişan’la birlikte aynı dizide rol almak için hazırlık yapan güzel oyuncu, Selçuk Tektaş’ın vefatıyla yıkılmıştı.

Kayınbiraderini kaybettikten sonra dizisi iptal olan Buse Varol şimdilerde Instagram’da markalarla işbirliği yaparak kendi parasını kazanmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol, bir dizi setinde tanışarak hayatlarını birleştirmişti. Hatta Alişan; “En kısa süren projem, bana hayatımın aşkını getirdi!” diyerek Buse Varol’a övgüler yağdırmaktan da geri durmamıştı.

Buse Varol’un Güzelliği Dillere Destan!

Alişan’la dünyaevine girdikten sonra oyunculuğa ara vermek zorunda kalan Buse Varol, Eliz ve Burak’ı kucağına aldıktan sonra Instagram’ın en sevilen annelerinden oldu. Sık sık çocuklarının fotoğraflarını paylaşmaktan geri durmayan Buse Varol, anne ve anne adaylarının severek takip ettiği Influencerdan biri haline geldi. Sıcakkanlılığı ve şeffaflığı sayesinde milyonlarca takipçiye ulaşan Buse Varol’un Instagram’da tam 1,4 milyon takipçisi bulunuyor.

Bir dönem Instagram hesabını aktif kullanmayan Buse Varol’un sosyal medyaya dönüşü oldukça etkili oldu. Bugün paylaştığı fotoğraflarla takipçilerinden büyük beğeni alan güzel oyuncuya kısa sürede like ve yorum yağdı. Buse Varol’un güzelliği herkesi etkilemeyi başardı. Ancak Buse Varol’un bazı takipçileri normal hayata dönmesini eleştirmekten geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz