Tercüman Arıyorum Demişti Ama Meğer Gerçek Niyeti Bambaşkaymış! Aleyna Tilki Asıl Niyetini İtiraf Etti

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Tercüman Arıyorum Demişti Ama Meğer Gerçek Niyeti Bambaşkaymış! Aleyna Tilki Asıl Niyetini İtiraf Etti

Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde tercüman aradığını duyurmuştu. “Türkçe tweetlerimi insanlara Türkçe çeviri yapacak derin ruhlu akıllı Türk bir kişi arıyorum” diyen ünlü şarkıcı, bu tweetini atmaktaki asıl amacını itiraf etti.

aleyna tilki

Aleyna Tilki her açıklamasıyla olay olmaya devam ediyor. Küçük bir servet harcadığı Maldivler seyahatinden dönen Aleyna Tilki, Kuruçeşme’de kameralara yakalandı. Twitter’da yaptığı paylaşımlarının anlaşılmadığından şikayetçi olan ünlü yıldız, tercüman aradığını söylemişti. “Suyla yoğurdu karıştırınca ayran oluyormuş” “Limon suyu, su ve şekeri karıştırınca limonata oluyor” gibi tweetler atan ünlü şarkıcı tweetlerinin anlaşılmadığını dile getirdi. “Limonata ve ayran tarifi verdim keşke evrenle bağlantısı olmayan tabular, özgüvensizlikler birleşince limonata olsaydı dedim ama kimse o tarifi tatmadı. Herkes limonata ve ayran tarifine takılı kaldı.” diyen Tilki, gazetecilere isyan etti.

“Aşırı İyi Bir Test Yaptım”

aleyna tilki

Tercüman arayışına çok dönüş olduğunu söyleyen genç şarkıcı, “Tweetlerimi anlaşılır hale getirmek istiyorum bana tercüman lazım” dedi. Tercüman adayları arasında zehir gibi tipler olduğunu söyleyen Aleyna, aslında bu ilanın takipçilerinin nasıl tipler olduğunu görmek için bir test olduğunu söyledi. Takipçilerini deneyen ünlü isim “Aşırı iyi bir test yaptım. Bayağı iyi tipler takip ediyormuş.” diyerek bu konuda çok fazla DM aldığını belirtti.

“Durun Şimdi Başımı Belaya Sokmayın”

aleyna tilki

Bir süredir Demet Akalın ile girdiği dünya starı polemiği ile gündemde olan ünlü yıldıza bu konu hatırlatıldı. Geri adım atan Aleyna Tilki, bu konu hakkında konuşmaktan kaçındı. O konunun çok konuşulduğunu ve artık başka gündemler istediğini dile getiren güzel şarkıcıya bu sefer de aşı hakkında söyledikleri hatırlatıldı. Aşı yaptırmayacağını ve aşıya güvenmediğini söylediğinde çok tepki çeken Tilki, “Durun şimdi başımı belaya sokmayın” diyerek konuyu kapadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz