Netflix’te Karşımıza Çıkmaya Hazırlanan Demet Özdemir Sosyal Medyada İnsanlık Dersi Verdi: “İnsanlığınız…”

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Netflix’te Karşımıza Çıkmaya Hazırlanan Demet Özdemir Sosyal Medyada İnsanlık Dersi Verdi: “İnsanlığınız…”

Ekranların güzel kadını Demet Özdemir, sosyal medyanın en aktif isimlerinden biri. Özellikle de yangınla boğuştuğumuz şu zamanlarda yaşanan dehşeti gözler önüne sermek ve sesini duyuramayanlara ses olmak için elinden geleni yapıyor. Hatta insanlığını unutanlara insanlık dersi bile veriyor.

Kariyer Basamaklarını Hızlı Tırmandı

İlk olarak 2012 yılında Pegasus Hava Yolları reklamı için kamera karşısına geçen Demet Özdemir, o günden sonra hiç göz önünden ayrılmadı. Bu reklamın ardından ilk dizi projesi olan Sana Bir Sır Vereceğim’de başrol olarak yer alan Demet Özdemir sonrasında, Kurt Seyit ve Şura, No:309, Erkenci Kuş gibi dizilerde rol aldı.

Aşk Hayatı Sansasyon Yarattı

blank

Oyunculuk konusundaki yeteneğini kanıtlayan Özdemir, Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’in ilk dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir’de Zeynep karakterini canlandırdı. Öyle başarılı bir performans sergiledi ki; hepimizin ağzı açık kaldı. O sıralarda adı Oğuzhan Koç ile anılmaya başlayan güzel oyuncu, aşk hayatı ile de bir hayli sansasyon yarattı.

blank

Malum Oğuzhan Koç daha önce Demet Özdemir’in arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile uzun bir beraberlik yaşamıştı. Bu ilişki esnasında da 3 Adam’a konuk olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç arasındaki yakınlık dikkat çekmişti. Boşuna da değilmiş.. Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in aşkı bitince Demet Özdemir tam bir arkadaşımın aşkısın vakası yaşadı.

Tatil Görüntüleri Yaza Damga Vurdu

blank

Bir süre bu sansasyonlar sürdü, ancak her şey gibi çabuk unutuldu. Bu yaza ise çiftin tatil pozları damga vurdu. Doğduğun Ev Kaderindir’in çekimleri biter bitmez tatile çıkan Demet Özdemir Oğuzhan Koç çifti, arkadaşları Aslı Bekiroğlu ve Çağrı Telkıvıran ile Kaş’ta bir villa kiralayarak uzun bir tatil yaptı. Ardından tekne ile mavi tura çıkan çiftlerin sosyal medya paylaşımları olay yarattı.

Sosyal Medya Hesabından İnsanlık Dersi Verdi

blank

Tatil biter bitmez başrollerini Şükrü Özyıldız ile paylaştığı Aşk Taktikleri için kamera karşısına geçen Özdemir, kendini çalışmanın yanı sıra yangınlarla ilgili sosyal medya paylaşımlarına adadı. Hatta bu süre içerisinde insanlığını unutanlara insanlık dersi bile verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz