Sadakatsiz’in Deryası Özge Özder Sonunda Setlere Geri Dönüyor: 26’ıncı Bölümde Bizlerle Olacak!

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Sadakatsiz’in Deryası Özge Özder Sonunda Setlere Geri Dönüyor: 26’ıncı Bölümde Bizlerle Olacak!

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder kızı Eva Luna’yı kucağına aldı! Hamileliğinin son anlarına kadar Sadakatsiz dizinde boy göstermeye devam eden güzel oyuncuya Twitter ve Instagram’dan çok eleştiri gelmişti! Aslında gelen eleştiler Özge Özder’e değil, Sadakatsiz dizisineydi.

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Hamilelik İsyanlarına Cevap Verdi!

Sadakatsiz dizisinin Derya karakteri hamile olmamasına rağmen, Derya’yı canlandıran Özge Özder’in hamile olması bazı izleyicileri rahatsız etti. Sosyal medyadan “Başka oyuncu bulamadınız mı?” diyerek isyan eden seyircilere, Özge Özder sosyal medya hesabından; “Buralara yazacak başka dert mi kalmadı ben de onu merak ettim? Bence yapım şirketine ve gerekli mercilere de yazın! İşten çıkayım pandemide… Siz de rahat edin, göz zevkinizde.. Gerçi kadrosuna aldıkları bir kadını hamile kaldı diye işsiz bırakacak insanlarla çalışmıyorum şükür!” açıklamasını yaparak kendini savundu.

Özge Özder

Sadakatsiz’in Derya’sı Geri Dönüyor!

Ancak bu günler geride kaldı, Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz sonunda kızları Eva Luna’yı kucaklarına aldı. Instagram hesabından sık sık storyler paylaşan güzel oyuncu, Sadakatsiz’in 26’ıncı bölümünde dizide canlandırdığı Derya karakterine geri dönmeye hazırlanıyor!

Özge Özder

Kızı Eva Luna dünyaya geldikten sonra bir süre setlere ara veren Özge Özder, sonunda kendini topladı ve Sadakatsiz dizisine geri dönmek için gün saymaya başladı. Bir süredir doğum ve lohusalık döneminde olduğu için diziye ara vermek zorunda kalan güzel oyuncunun hem kızı Eva Luna biraz da olsa büyüdü hem de Özge Özder kendini topladı.

Özge Özder

Instagram paylaşımlarında oyunculuğu çok sevdiğini dile getiren Özge Özder, setleri oldukça özlemiş! Sadakatsiz dizisinin başarısı da herkes tarafından biliniyor. Bu kadar sevilen bir dizide rol alan güzel oyuncu, kızı Eva Luna’ya bir bakıcı bularak; Derya karakterine geri döndü! Bakalım Sadakatsiz dizisine geri dönen Derya, dizideki dengeleri nasıl değiştirecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz