Demet Akalın’ın Kızı Hira’nın Elinden Telefon Düşmüyor: İkinci Tiktok Krizi Kapıda

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Demet Akalın’ın Kızı Hira’nın Elinden Telefon Düşmüyor: İkinci Tiktok Krizi Kapıda

Demet Akalın’ın kızı Hira yeni bir krize davetiye çıkarıyor. Hira’nın elinden telefon düşmüyor, Demet Akalın kızının hesabını ulu orta yayıyor.

Demet Akalın ve Hira Tiktok Faciasını Ucuz Atlatmıştı

Geçtiğimiz aylarda Hira’nın tiktok tutkusu annesi Demet Akalın’ın başına dert açmıştı. Online derse ara verdiği esnada Tiktok’ta canlı yayın izleyen Hira, Özgür Balakar adlı fenomene birçok hediye göndermiş ve Demet Akalın’ın kartından 7 bin TL çekilmişti.

blank

Akalın bu duruma şu sözlerle isyan etti: “Hira bugün online derste moladayken, biz de canlı yayındayken TikTok’a, bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız ‘bana çiçek gönder, böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ diyor ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. Para giden kişiyle konuşuyorum bana ‘bunun muhatabı Apple’ diyor. Oraya başvuruyoruz, geri dönüş yok. Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım! Anneler babalar uyarıyorum; hesabımdan sürekli para çekiliyor.”

blank

Özgür Balakar da “Canlı yayın yaparken birileri pahalı hediyeler gönderdi. Profiline girdiğimde de Hira yazıyordu. Sonra bana onun Demet Akalın’ın kızı olduğunu söylediler. Biz de geçenlerde Demet Akalın’ın evine gitmiştik Hira’yı görmek için. Ben de onun olduğunu görünce teşekkür ederek Demet Akalın’ın kızı Hira isen bir tane gül gönder dedim. Gönderilen gül emojisinin fiyatı da 30 kuruş. O da gönderdi.” şeklindeki açıklaması ile Demet Akalın’a cevap vermişti.

blank

Apple ve bankasına dilekçeler yazarak parasını geri almaya çalışan Demet Akalın dolandırıldığını söylerken Özgür Balakar “Burası böyle bir platform, biz bu hediyeleri zorla çekmiyoruz kimseden onlar gönderiyor. Bize soyguncu demen beni gerçekten çok kırdı. Soyguncu denmesine gerçekten kalbim kırılır. Geri gönderirim Demet abla. Sakin ol, tek derdimiz para olsun.” şeklinde hem sitem etmiş, hem de Akalın’ı yatıştırmaya çalışmıştı.

Görünen O ki Yeni Bir Facia Kapıda!

blank

Ancak Demet Akalın bu yaşananlardn hiç ders almamış olacak ki, bu sefer de kendi tiktok’a girdi. Bu yetmezmiş gibi bir de Hira’nın telefon ile olan ilşkisine bir sınırlama getirmedi, hatta kızının instagram hesabını kendi hesabında sergiledi. Tüm bunları yaparken tekrar aynı şeyi yaşayabileceğini hiç düşünmedi.

blank

Hira’nın çektiği bir fotoğrafı kendi sosyal medya hesabında paylaşan Demet Akalın, o kareye kızının sosyal medya hesabını da iliştirdi. Umuyoruz ki ikinci bir Tiktok vakası Demet Akalın ve Hira’yı zor duruma sokmaz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz