Tuğba Yurt’tan Alkışlanası Hareket! Bensu Soral ve Kubiay Aka’lı Cam Tavanlar Bakın Neye Vesile Oldu?

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Tuğba Yurt’tan Alkışlanası Hareket! Bensu Soral ve Kubiay Aka’lı Cam Tavanlar Bakın Neye Vesile Oldu?

Tuğba Yurt öyle bir hareket yaptı ki, hayranlarının gönlünü bir kere daha fethetti. Tuğba Yurt’un iyilik hareketine Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı Cam Tavanlar dizisi vesile oldu.

Tuğba Yurt Rekor Kırdı!

Geçtiğimiz aylarda Benim O adlı şarkısını dinleyicilerin beğenisine sunan Tuğba Yurt, çok güzel tepkiler almıştı. Hafif müziği ve hoş sözleriyle, bir dinleyenin bir daha dinlediği bu güzel şarkı Mayıs ayında adeta rekor kırdı. Hem de bir değil tam 2 rekor!

blank

Öncelikle sosyal medyada 200 milyonu aşkın paylaşım ile rekor kıran ünlü şarkıcı, ardından telifmetre verilerine göre, radyo ve televizyon kanallarında 165 istasyon ve 19.369 yayın ile Mayıs ayının en çok dinlenen ismi oldu. Baharın gelişi ile birlikte çıkardığı bu şarkı Tuğba Yurt’un adını bir kere daha tüm Türkiye’ye duyurdu.

Sevincini Sokak Hayvanları ile Paylaştı

blank

Şarkısının başarısını sevgilisi ile tekne turuna çıkarak kutlayan ünlü şarkıcı, sevincini sokak hayvanları ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Köpeğini gezdirirken kameralara yakalanan Tuğba Yurt’un, her köşe başına sokak hayvanları için mama bırakması gözlerden kaçmadı. Güzel şarkıcının bu hareketi herkesin taktirini topladı. Elbette ki Yurt’un hayvan sevgisi bununla sınırlı kalmadı!

Cam Tavanlar ve Tuğba Yurt El Ele Verdi!

blank

Geçtiğimiz haftalarda ekranlara bomba gibi bir giriş yapan Cam Tavanlar dizisinin ilk 3 bölümü tüm Türkiye tarafından beğeniyle izlendi. Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı Cam Tavanlar’ın, hem kadınların iş hayatında karşılaştığı zorluklara hem de sokak hayvanlarının beslenmesine değinmesi, geniş kitlelerden taktir topladı. Dizi öyle bir şeye vesile oldu ki, hem Cam Tavanlar hem de Tuğba Yurt, sevenleri tarafından ayakta alkışlandı.

blank

Cam Tavanların bir bölümünde Tuğba Yurt’un Benim O şarkısı kullanıldı. Yapım şirketi Tuğba Yurt’a şarkı için telif ücreti ödemeye kalkınca, ünlü şarkıcıdan gönülleri fetheden o cevap geldi: Tuğba Yurt telif ücretinin kendisine ödenmesi yerine o para ile sokak hayvanlarına mama alınmasını istedi. Yapımcılar bu isteği onayladı ve böylece Cam Tavanlar ve Tuğba Yurt yürekleri ısıtan bir harekete imza attı.Umuyoruz ki onların bu hareketi örnek olur ve sokak hayvanları dizi ve müzik sektöründen de destek görür!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz