Demet Akalın’ın Parasızlıktan Çektiği Çileler Dinmiyor! Şimdi de Ailesi İle Birlikte Dubai’de

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Demet Akalın’ın Parasızlıktan Çektiği Çileler Dinmiyor! Şimdi de Ailesi İle Birlikte Dubai’de

Demet Akalın’ın “Kazanamıyorum!” dediği anlar hepimizin hatırında. Ünlü sanatçı pandeminin ilk zamanlarında Koronavirüs salgını nedeniyle sahnelere çıkamadığını ve bu nedenle de kazanamadığını söylemişti. Fakat Akalın’ın bunu söyledikten sonra yaptıkları takipçilerini epey şaşırtmıştı doğrusu. “Ben de Demet Akalın gibi kazanamıyorum diyebilmek istiyorum!” diyenler için işte Demet Akalın’ın kazanamama halleri!

Kazanamıyorum Öyleyse Hira Han

Demet Akalın Hira Han

Pandemi nedeniyle sahne alamadığını ve bu nedenle de kazanamadığını söyleyen Demet Akalın ilk bombayı boğazda açtığı Hira Han ile yapmıştı. Boğazdaki lüks restoranın açılışının ardından “Hani kazanamıyordunuz?” soruları gelmeye başlayınca ünlü sanatçı Hira Han benim değil eşim Okan Kurt’un ailesinin demişti. Ardından Okan Kurt da açıklama yaparak “Benim de değil kız kardeşimin” açıklamasında bulunmuştu. Hira Han kimindir bilinmez, ama Demet Akalın’ın epey emeği olduğu bilinen bir gerçek.

Uğurlu Çanta

Demet Akalın uğurlu çanta

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde İstinye Park AVM’ de görüntülenmişti. “Uğurlu çantamla alışverişe geldim” diyen Akalın bunu söylemese belki bu kadar merak edilmeyecekti. Ama dikkat çekilen uğurlu çantayı duyan magazin dünyası merak edip araştırmış. Çantanın fiyatı 19 bin 500 TL

Gömlek Uzun Olunca Fiyatı da…

Demet Akalın gömleği

“Demet ve Alişan İle Sabah Sabah” programında giydiği gömlekle de çok konuşulmuştu Demet Akalın. Programda giydiği kıyafetleri Instagram hesabından paylaşan Akalın’ın bu gömleğini beğenen takipçileri kadar beğenmeyenler de olmuştu. Ama ister beğenin ister beğenmeyin. Gömleğin fiyatı 14 bin 800 TL.

Allah Her Garibana Dubai Versin!

Son olarak ünlü sanatçı ailesini de toplayarak kendisini Dubai’nin kızgın kumlarına atmayı tercih etti. Biraz uzaklaşmak iyi gelir tabi. Ancak yine takipçilerinin aklına takılacak o malum soruyu baştan sezmiş olacak ki, ünlü sanatçı duruma hemen açıklama getirdi. “Allah garibana veriyor. Otelim de uçağım da sponsor. Damı akan evden Dubai’lere uzanan hikayem temiz kalbimden.” dedi. Akalın, 4 günlük tatil için ödemesi gereken 170 bin TL’yi şöhreti sayesinde bedavaya getirmiş yani.

Ya O Yüzük Havuza Düşerse?

Demet Akalın-yüzük

Ve tabii ki kare kare Dubai fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan sanatçı havuz fotoğraflarını da eklemeyi ihmal etmedi. Ancak havuz fotoğrafında Demet Akalın kadar dikkat çeken bir başka şey daha var. O da 3 milyon TL değerindeki tektaş yüzük. Yüzüklerin Efendisi olarak da bilinen Demet Akalın demek havuza giderken bu yüzüğü uygun görmüş.

Benzer Haberler

Günay Avci 13 Mart 2021

Zenginin zengin,fakirin fakir olduğu ve gelir adaleti olmayan yeryüzü dünyası işte…

Yorum Yaz