Onlar da Böyle Tanışmış! Farah Zeynep Abdullah’ın Ailesinin Masumlar Apartmanı’daki Gibi Bir Tanışma Öyküsü Var

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Onlar da Böyle Tanışmış! Farah Zeynep Abdullah’ın Ailesinin Masumlar Apartmanı’daki Gibi Bir Tanışma Öyküsü Var

Ünlü oyuncu, Farah Zeynep Abdullah’ın anne ve babasının tanışma hikayesi filmleri aratmıyor. Hatta “Masumlar Apartmanı”nda oynadığı karakterin eşiyle tanışma hikayesine çok benziyor!

Farah Zeynep Abdullah

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, uzun zamandır bir televizyon dizisinde yer almıyordu. TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı” sayesinde onu tekrar izleme şansı bulduk. Çocukluğunda yaralar alsa da sevgi dolu kalmayı başaran ve çevresindekileri iyileştirmeye çalışan İnci’yi hepimiz çok sevdik. Son bölümde de içinde biriktirdiği her şeyi ortaya döken İnci, hepimizin dizi karakterlerine söylemek istediği şeyleri söyledi!

Farah Zeynep Abdullah da özellikle son bölümdeki performansıyla izleyiciden tam puan aldı ve hakkındaki detaylar didik didik edilmeye başlandı. Mesela, değişik ülkelere dayanan soyağacı son günlerin en çok merak edilen şeyi oldu. Ama ünlü oyuncunun ailesi hakkında daha enteresan bir gerçek var!

Ailesi de İnci ve Han Gibi Tanışmış

Farah Zeynep Abdullah Birkan Sokullu

Ünlü oyuncunun “Masumlar Apartmanı” dizisinde oynadığı İnci, bir trafik kazası sonucunda tanıştığı Han’la büyük bir aşk yaşıyor. Meğer, Farah Zeynep Abdullah’ın anne ve babası da bir trafik kazası eseri tanışmış!

Farah Zeynep Abdullah ailesi

Annesi 17 yaşındayken her genç gibi bir çılgınlık yapıyor ve babasının arabasını kaçırıyor. Maalesef bir arabaya vuruyor! Ama çarptığı arabanın sahibi ona bir şans verip iş teklif ediyor. O şirkette de Farah Zeynep Abdullah’ın babasıyla tanışıyor. Ünlü oyuncunun anne ve babası şu anda İngiltere’de yaşıyor ve hala birbirlerine çok aşıklar. Umarız, herkes onlar gibi hayatının aşkını bulabilir ve mutlu olur!


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz