Masumiyet ile Ekranlara Dönen Hülya Avşar, Gündeme Gelmek İçin Yine Aynı Silahı Kullandı :”Ben Sapyoseksüelim Zaten”

Beyza S.

Haberler

13 Mart 2021

Masumiyet ile Ekranlara Dönen Hülya Avşar, Gündeme Gelmek İçin Yine Aynı Silahı Kullandı :”Ben Sapyoseksüelim Zaten”

Masumiyet dizisiyle ekrana dönen Hülya Avşar, bir hastanede arkadaşını ziyaret etti. Çıkışta gazetecilere yakalanan ünlü oyuncu hayatıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı. “Ben sapyoseksüelim zaten” diyen ünlü oyuncu, magazin gündemine bomba gibi düştü.

hülya avşar-masumiyet

Uzun süredir dizi setlerinden uzak duran Hülya Avşar, Masumiyet dizisiyle sevenleriyle buluştu. Çarpıcı konusu sayesinde reyting listelerini altüst eden dizinin güçlü kadrosunda Hülya Avşar’ın yanı sıra, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer gibi isimler var.

hülya avşar-masumiyet

Bir arkadaşını ziyaret etmek için hastaneye giden ünlü oyuncu, çıkışta kameralara yakalandı. Gazetecilerin özel hayatıyla ilgili sordukları soruları yanıtlayan güzel oyuncu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Ben Sapyoseksüelim Zaten”

Gazetecilerin sorularına karşılık hayatına neden kimseyi sokmadığını açıklayan ünlü oyuncu cinsel yönelimiyle ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Sapyoseksüel olduğunu açıklayan Hülya Avşar sosyal medyanın gündemine oturdu.

hülya avşar-masumiyet

Gazeteciler neden hayatında kimse olmadığını sorunca ünlü oyuncu Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin.” diye cevap verdi. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey” diyen Avşar kızı, cinsel yönelimine dair açıklamalarda bulundu.

hülya avşar-masumiyet

Özgürlüğün dünyadaki en büyük mutluluk olduğunu dile getiren Avşar, bundan sonra bu özgürlükten vazgeçemeyeceğini söyledi. “Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz” diyen ünlü oyuncu, “Kızımı büyüttüm, artık herkesin kendine göre bir hayatı var.” dedi.

hülya avşar-masumiyet

Karşı tarafta zekanın en büyük kriter olduğunu açıklayan güzel oyuncu, “Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç” dedi. Açıklamaları olay olan güzel oyuncu, hem güçlü hem de zeki kişi olarak Kaya Çilingiroğlu’nu örnek gösterip “Başka varsa haber verin” diye ekledi.

Daha Önce de Sapyoseksüel Olduğunu Söylemişti

hülya avşar-masumiyet

Hatırlarsanız geçen sene Hülya Avşar, Youtube kanalındaki şov programının ilk bölümünde Doç. Dr. Oytun Erbaş ağırlamıştı. Erbaş ile hem keyifli hem de bilimsel bir sohbete imza atan Avşar Kızı, o zaman da sapyoseksüel olduğunu açıklamıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz