Demet Akalın’ın Paylaşımı Herkesi Şoke Etti: Sonunda Ortisini Hatırladı! Alişan ve Buse Varol’un Evinde Yas mı Var?

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Demet Akalın’ın Paylaşımı Herkesi Şoke Etti: Sonunda Ortisini Hatırladı! Alişan ve Buse Varol’un Evinde Yas mı Var?

Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş, kısa süre önce Covid-19 a yakanmışlardı. Alişan nispeten hafif semptomlar gösterirken kardeşi yoğun bakıma alınmıştı. Konu ile ilgili Demet Akalın’dan gelen paylaşım herkesi şaşırttı!

Küslük Bitti Ortilik Başladı

Uzunca bir dönem küs kalan ve Alişan’ın düğününden hemen önce barışan Demet Akalın ve Alişan, o günden sonra ortigiller olarak anılmaya başlandı.

Hatta Ortiler Program Bile Yaptı!

blank

Aralarından su sızmayan ikili, geçen sezon başlayan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programı birlikte sunarak, iyi arkadaş olduklarını bir kere daha kanıtladı. Ortilerin enerjisi her ne kadar yüksek olsa da malesef program reyting kurbanı oldu. İddialara göre hem istikrarsız reytingler hem de Demet Akalın’ın isteksizliği sebebiyle Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, geçtiğimiz aylarda final yaparak ekranlara veda etti.

Final Kavga Getirdi

blank

Programın finaline Demet Akalın ve Seda Sayan’ın kavgası damga vurdu. Yeni sezonda Demet ve Alişan’ın yerine program yapmak üzere kanal ile anlaşan Seda Sayan, bu haberi Demet Akalın’a verince ortalık karıştı. Akalın, Seda Sayan’ı bir çırpıda silerken, Seda Sayan durumu açıklamaya çalıştı.

blank

Kadırgalı’nın bütün çabaları sonuçsuz kaldı ve magazin kraliçemiz Demet Akalın “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler” diyerek resti çekti. Alişan ise kavganın çekimser tarafıydı ve sakinliğinin meyvelerini topladı.

Ortisini Unuttu!

blank

Hastalık haberi yayılır yayılmaz Seda Sayan Alişan’a mesaj göndererek kendisine ve kardeşine şifa bulmaları yönündeki dileklerini iletti. Ancak orti Demet Akalın’dan uzun süre bu konu ile ilgili bir paylaşım gelmedi. Tatilin ve yeni şarkısının rehavetine kapılan ünlü şarkıcının sessizliği “Ortisini unuttu mu?” dedirtti.

blank

Demet Akalın’dan nihayet beklenen hareket geldi. Bu zor günlerinde Tektaş ailesine destek olmak isteyen ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Selçuk Tektaş için dua istedi. Akalın’ın bu paylaşımını görenler şoka girdi. Uzun zaman sonra böyle bir paylaşım yapması “Alişan ve Buse Varol’un evinde yas mı var?” sorusunu sordurdu.

Umuyoruz ki Tektaş ailesinin üzerindeki kara bulutlar bir an önce dağılır ve kutlamalarla süsledikleri mutlu yaşantılarına geri dönerler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz