Özbir Ailesi Moddan Moda Geçiyor! Pijama Terlik Kombininden Sıyrılan Esra Erol Ali Özbir’e Öyle Bir Şey Yaptı ki..

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Özbir Ailesi Moddan Moda Geçiyor! Pijama Terlik Kombininden Sıyrılan Esra Erol Ali Özbir’e Öyle Bir Şey Yaptı ki..

Atv ekranlarının sevilen ismi Esra Erol, geçtiğimiz günlerde bomba gibi bir finale imza attı. Kayıpları bulan, küsleri barıştıran, sevenleri kavuşturan Esra Erol’la programı yaz süresi boyunca ekranlara veda etti.

Çok Çalıştı

Esra Erol’la koskoca bir sezon geçti. Kah sevenler buluştu, kah göz yaşları sel oldu. Esra Erol kimi zaman küsleri barıştırdı, kimi zaman cinleri kovaladı… Hüznüyle, mutluluğuyla, sinir krizleriyle bir sezon daha geride kaldı. Evlilik programlarının yasaklanması ile reality show tarzına dönen Esra Erol yine çok çalıştı.

Yoğun Tempoda Ailesini de İhmal Etmedi

blank

Sezon boyunca sabahın erken saatlerinde uyanıp akşama kadar stüdyoda ter döken ünlü sunucu, yaptığı paylaşımlarla iş hayatının arasında ailesini de ihmal etmediğini gösterdi. Eşi Ali özbir ve oğulları Ömer Erol ve İdris Ali ile eğlenceli anlarını instagram hesabında yayınlayan ünlü sunucunun paylaşımları bir hayli ilgi gördü.

blank

Eşi Ali Özbir de sosyal medyada en az eşi kadar ilgi gören isimlerdendi. Bazen programda yaşanan olaylara bazen de eşine tatlı göndermeler yapan Özbir, programın sezon finali yapmasına en çok sevinen isimlerden biri oldu. Tatil başlar başlamaz Özbir ailesi birlikte vakit geçirmeye koyuldu.

Erken Gelen Doğum Günü Sürprizi!

blank

Doğum günü oldukça görkemli kutlamalara sahne olan Esra Erol, eşinin doğumgününü, erken gelen bir sürprizle kutladı. Ailenin bir araya toplanmasını fırsat bilen Esra Erol, bir pasta alarak pijama terlik keyfinin ortasında Ali Özbir’in yeni yaşını karşıladı.

blank

Erken gelen bu sürpriz Ali Özbir’i şaşırtmış ve bir o kadar da mutlu etmiş olacak ki, paylaşımlarda duyguları adeta yüzüne yansıdı. Bu kutlama böyle kalırmı yoksa yeni sürprizler gelir mi bilemiyoruz; ancak ailenin küçük kutlamasından görüntüler hepimizin kalbini ısıttı. Nice Yaşlara Ali Özbir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz