Kiraz Eda ve Serkan’ı Birleştirmeyi Başarabilecek mi? Aşk Dolu Dizgin İlerliyor! Sen Çal Kapımı 44. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

1 Temmuz 2021

Kiraz Eda ve Serkan’ı Birleştirmeyi Başarabilecek mi? Aşk Dolu Dizgin İlerliyor! Sen Çal Kapımı 44. Bölüm Fragmanı

FOX TV’de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisinde Eda, Serkan ve Kiraz arasındaki ilişkilerin nasıl ilerleyeceği gittikçe daha büyük bir merak konusu oluyor. İşte başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı Sen Çal Kapımı 44. bölüm fragmanı ve geçen bölümde yaşananlar!

Sen Çal Kapımı 43. Bölümde Neler Olmuştu?

Serkan sonunda Eda’dan Kiraz’ın kendi kızı olduğunu öğrenir. Ancak bir şekilde bağ kurduğu ve sevmeye başladığı Kiraz’ın kendi kızı olduğunu öğrenen Serkan Eda’ya henüz ona babalık yapmaya hazır olmadığını söyler. Serkan’ın bu kararı Eda’yı büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Hatta bu duydukları üzerine büyük bir öfke yaşar. Tam bu sırada Kiraz doğun gününde bir anda ortadan kaybolur. Herkes Kiraz’ı bulmak için adeta seferber olur fakat küçük kızdan hiç bir iz bulamazlar. Eda bu durum karşısında çok kötü olur ve Kiraz’ın başına bir şey gelmesinden çok korkar. Meğer Kiraz babasını aramak için ormanın en yüksek tepesine doğru yol almaktadır.

Sen Çal Kapımı 44. Bölüm Fragmanı

Aydan Bolat’ın entrikaları ve velayet davası açma planları eşliğinde Eda ve Serkan’ın aşkları dolu dizgin ilerlemeye devam ediyor. Fragmanda ayrıca Eda ve Serkan odada konuşurlarken Eda’yı havlu ile yakalayan Melo gördükleri karşısında şok olur. Her ne kadar Eda ‘Düşündüğün gibi değil’ dese de Melo anlayacağını çoktan anlamıştır bile. Ardından fragmanda Serkan ve Eda’nın romantik anlarına da şahit oluyoruz. Bakalım bundan sonrasında neler olacak? Kiraz’ın doğum günü dileği gerçek olacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz