Meedo’dan İmaj Düzeltme Çabaları! Şeyma Subaşı’nın Olaylı Şekilde Ayrıldığı Meedo Daha Fazla Sessiz Kalamadı

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Meedo’dan İmaj Düzeltme Çabaları! Şeyma Subaşı’nın Olaylı Şekilde Ayrıldığı Meedo Daha Fazla Sessiz Kalamadı

Olayların kadını Şeyma Subaşı’nın “hayatımın aşkı” dediği Meedo’dan ayrılması ve dolandırıcılık iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Sonunda, Meedo da bu iddialara karşı daha fazla sessiz kalamadı!

Şeyma Subaşı

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla hayatımıza giren Şeyma Subaşı, bir sosyal medya fenomeni olarak magazin gündeminin en önemli simalarından biri olmaya devam etti. Acun Ilıcalı’yla boşanmadan önce yaşadığı süper lüks hayat ve bunu Instagram’da en ufak ayrıntısına kadar sergilemesi, çoğu insanın nefretini kazandı. Boşandıktan sonra bu lüksün Şeyma Subaşı’nın elinden kayıp gideceğini düşünen kitle bir hayli mutluydu! Sonuçta, nafakası Türkiye standartları için inanılmaz olsa da, ABD’de lüks bir hayat yaşamasını imkansız hale getiriyordu.

Şeyma ve Meedo

Ama Şeyma Subaşı kendisinden nefret edenlere inat aynı şekilde yaşamaya devam etti. Bu yılın başlarında da milyarder olduğu söylenen Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi ile birlikte olmaya başladı. Şeyma Subaşı, sadece dört ay içinde evlenmeye karar verdiği sevgilisini yere göğe koyamıyordu. Uçak kapatmalar, pahalı hediyeler ve lüks evler derken aşkları dolu dizgin gidiyordu. Ama Şeyma Subaşı’nın her fırsatta “Hayatımın aşkı“, “Herkese nasip olsun” dediği aşkı bir anda bitiverdi. Hem de büyük skandallarla!

Meedo’dan Yaylım Ateşi

Şeyma Subaşı Meedo

Şeyma Subaşı, kısa süre önce yalanladığı hamileliğini doğruladı ve düğünü ertelediklerini duyurdu. Hemen ardından da düğün stresi yüzünden bebeğini kaybettiğini! Meedo’yla yaşadığı evden taşınan ve fotoğraflarını silen Şeyma Subaşı’dan “Yıkılmadım, ayaktayım” pozları gelmeye başladı. Ayrılık nedenlerinin de Meedo’nun tüm hediyelerinin sahte çıkması ve dolandırıcılığı olduğu söylendi. Zaten ayrılık da Meedo’nun milyarder olmadığının sosyal medyada ortaya çıkışından sonra geldi! Şeyma Subaşı bu iddiaları yalanlasa da 2-3 gündür ortalık bu haberlerle çalkalanıyor!

Şeyma Subaşı Meedo faturalar

Meedo ise daha fazla dayanamamış olacak ki, kendine bir Instagram hesabı açıp büyük olayların patlayacağını haber verdi. Bu Instagram hesabı gerçekten onun mu, kimse emin olamadı. Ama yaylım ateşine başladığı kesin!

Şeyma Subaşı Meedo faturalar

Instagram’daki magazin sayfalarına aldığı hediyelerin faturalarını gönderen Meedo, hakkındaki imajı değiştirmeye kararlı gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz