Demet Akalın’ın Son Paylaşımı Alişan’ın Bilinmeyen Bir Yeteneğini Ortaya Çıkardı! “Her şeyi çalar…”

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2021

Demet Akalın’ın Son Paylaşımı Alişan’ın Bilinmeyen Bir Yeteneğini Ortaya Çıkardı! “Her şeyi çalar…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, son paylaştığı videoyla dostu ve program partneri Alişan’ın bilinmeyen bir yeteneğini gözler önüne serdi.

Demet Akalın ve Alişan

Sıkı dostlar Demet Akalın ve Alişan, Star TV’de yayınlanan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı için bir araya geldi. Hatta 118. bölümü bile devirdiler! İki şarkıcı uzun yıllar önce beraber “Daha Ne Olsun” isimli bir programı sunmuş ve uyumları ile dikkat çekmişti. Yapımcıların yıllar sonra tekrar bir araya getirdiği ikili, reytinglerde yine kanalın ve yapımcının yüzünü güldürmeyi başardı.

Demet Akalın ve Alişan’ın dostluğunun da göstergesi olan bu program, ikilinin arasındaki sohbetlerle de çok konuşuluyor. Demet Akalın’ın son paylaştığı video Alişan’ın da çekimler boyunca ne kadar eğlendiğini bize gösterdi!

Alişan Virtüöz Çıktı!

Demet Akalın ve Alişan

Demet Akalın, sık sık kuliste hazırlandığı anları ve program çekimlerinden bazı kesitleri sosyal medyada paylaşıyor. Bu kez çektiği video ile de Alişan’ın yeteneklerini sergilemeye karar verdi! Akalın, Alişan’ın orkestraya eşlik edip bateri çaldığı anları çekti. Alişan’ın bateriyi ne kadar ustaca çaldığına bakar mısınız? Şaşırdık doğrusu!

Demet Akalın’ın en meşhur şarkılarından “Türkan”a bateriyle eşlik eden Alişan ve program ekibi bir hayli neşeli görünüyor. Demet Akalın da dostunu “Her şeyi çalar maşallah” diyerek övüyor. Ama nazar boncuklarını bir köşeye iliştirmeyi de ihmal etmiyor! Acaba Alişan’da bilmediğimiz daha ne yetenekler var?

Yeteneklerini Okula Borçlu Olabilir!

Alişan

Alişan, pek bilinmese de İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Herhalde müzikal yeteneklerini bu eğitime borçludur. Ama müzik yeteneğiyle çocukluğundan itibaren dikkat çeken Alişan, üniversite yıllarına geldiğinde sahnelerde tecrübeli bir isim olmuş bile! Müzik hayatındaki yoğunluk nedeniyle de üçüncü sınıfta okulu bırakmış. Kim bilir bu eğitim ve sahne hayatı ona daha ne yetenekler katmıştır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz