Programda Çok Etkilenmişti! Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ile Sonunda Bir Araya Geldi

Aleyna

FOX

22 Ocak 2021

Programda Çok Etkilenmişti! Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ile Sonunda Bir Araya Geldi

2018 yılında Hülya Avşar, Star TV’de yaptığı talk-show programında seneler geçtikçe daha yakışıklı bir hal alan Mehmet Aslantuğ’u konuk etmişti. Mehmet Aslantuğ o kadar sakin, o kadar kaliteli, o kadar mantıklı konuşuyordu ki seyirciler ünlü oyuncuyu sosyal medyada öve öve bitiremedi. Bir talk-show programıyla milyonlarca kişinin gönlüne girmeyi başaran Mehmet Aslantuğ’u seyirci o programdan beri çok seviyor.

Şüphesiz Hülya Avşar da Kendisinden Çok Etkilendi

Her ne kadar programda bazı konularda fikir ayrılıkları yaşasalar da Mehmet Aslantuğ’un hali, tavrı, kendini ifade ediş tarzı Hülya Avşar’ın da ilgisini çekmişti. Saygı sınırları çerçevesinde birbirlerine farklı düşüncelerini anlatan ikili zaman zaman birbirlerine attıkları bakışla da sosyal medyanın gündemine oturmuşlardı. Bu yayın, sosyal medyadaki etkileri ile bir kuşağın unutmayacağı programlardan biri halini almıştı.

FOX TV Bu Tespiti İyi Yapmış Olacak ki İkiliyi Yeniden Bir Araya Getirdi

blank

Hülya Avşar’ı uzun zamandır bir dizide göremiyoruz. Zaman zaman görüyoruz ama konuk oyuncu olarak bir diziye dahil olup sonraki bölümde ayrılıyor. Dolayısıyla bu dizileri saymazsak FOX TV, seneler sonra Hülya Avşar’ı başrole koyarak önemli bir iş başardı.

Yanına Mehmet Aslantuğ’u da Yerleştirince Şüphesiz Başarı Katlanmış Oluyor

blank

Gold Film imzasıyla ekrana gelecek olan Masumiyet dizisinde Hülya Avşar’a eşlik edecek olan erkek başrol oyuncusu ise Mehmet Aslantuğ oldu. Ayrıca televizyonun tecrübeli isimlerinden Deniz Çakır da güzelliği ve başarılı performansıyla dizide boy gösterecek.

Çekimler Başladı Bile

blank

Çekimleri geçtiğimiz günde İstanbul’da başlayan dizide Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur gibi oyuncular da yer alacak.

Dizinin Konusu

blank

Bahar, evli ve iki çocuk annesi bir kadındır. 19 yaşındaki kızı yanlış adama aşık olunca Bahar’ın hayatı tam anlamıyla değişir. Kızı Ela’nın ilk aşkı, ne yazık ki annesinin istediği gibi yaşıtı bir üniversite öğrencisi değildir. O kişi babasının, 35 yaşında ve başkasıyla evlenmek üzere olan patronudur. Bahar kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmak için elinden geleni yapar. Ama Bahar’ın 19. yaş günü aile için çok büyük olaylara sebep olacaktır.

Anlayacağınız Masumiyet, entrika dolu bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Ve bu sefer Hülya Avşar’ı eğlenceli kişiliğiyle değil de drama performansıyla ekranlarda göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz