20 Yıllık Dostunu Unutmadı! Sinem Kobal’dan Yasemin Özilhan’a Çok Özel Doğum Günü Kutlaması

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2021

20 Yıllık Dostunu Unutmadı! Sinem Kobal’dan Yasemin Özilhan’a Çok Özel Doğum Günü Kutlaması

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, sıkı dost olduğu Yasemin Özilhan’ı unutmadı. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla Özilhan’ın doğum gününü kutlayan Kobal takdir topladı.

Sinem Kobal Yasemin Özilhan

Ünlüler camiasında dostlukları ve ilişkileri sürdürmek son derece zor. Bunu 20 yılı aşkın bir süre boyunca yapmak neredeyse olanaksız! Bu imkansızı başaran istisnalar arasında Sinem Kobal ve Yasemin Özilhan da var.

Dostlukları Çok Sağlam!

Sinem Kobal

Çocuk oyuncu olarak “Dadı” dizisiyle hayatımıza giren Sinem Kobal, ekranda büyüdü. Ne yaşadıysa gözümüzün önünde yaşadı. Ama bu zorlu büyüme sürecini atlatmayı ve sağlam bir kariyer kurmayı başardı! Bu dönemlerde de yanında hep bir başka ünlü isim Yasemin Özilhan vardı.

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan da henüz 20 yaşındayken başrollerde oynayacak kadar sektörde deneyim sahibi olan bir isimdi. “Doktorlar” dizisinin ardından İzzet Özilhan’la yaptığı evlilikte onu da yıpratmaya çalışanlar oldu. İki dost bu süreçleri hep beraber atlattı ve 20 yılı devirdiler!

20 Yılı Aştıklarını Böyle Duyurdular!

Yasemin Özilhan Sinem Kobal

Sinem Kobal ve Yasemin Özilhan’ın dostluğunun 20 yılı aştığını da yine bir doğum gününde duyduk! Sinem Kobal, 2 sene önceki doğum gününü yakın arkadaşlarıyla beraber kutlamıştı. Tabii ki Yasemin Özilhan da oradaydı!

Sinem Kobal Yasemin Özilhan

Dostuna özel bir yer ayıran Kobal, 20 seneyi devirdiklerini bu şekilde duyurdu. Bu sene pandemi dolayısıyla böyle sıcak ve kalabalık bir doğum günü partisi veremediler. Ama birbirlerini de unutmadılar!

Dostunu Yine O Pozlarla Kutladı!

Yasemin Özilhan bugün 36 yaşına bastı. Sinem Kobal da dostunu kendi doğum günü partilerinden birinde verdikleri bir pozla kutlamayı ihmal etmedi!

Sinem Kobal Yasemin Özilhan

Ünlü oyuncunun dostunu sosyal medyadan da olsa yalnız bırakmaması takdir topladı. Pandeminin artırdığı mesafeler nedeniyle aşkların ve dostlukların bittiği günleri yaşıyoruz. Ama ikilinin arasındaki bağı pandemi bile koparamadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz