Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Yaşananlara Dayanamayınca Beddua Etmeden Duramadı: “Acıyla Kavrulun!”

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Yaşananlara Dayanamayınca Beddua Etmeden Duramadı: “Acıyla Kavrulun!”

Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncusu Ezgi Mola Instagram hesabını en aktif kullanan ünlülerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Günlük hayatından eğlenceli görüntüler paylaşan Ezgi Mola, ülkemizde yaşanan sorunlara sessiz kalmayan daha doğru sessiz kalamayan ünlülerden biri! Pek çok ünlü sanatçı “bana dokunmayan yılan bin yaşasın!” mottosuyla suya sabuna dokunmazken; Ezgi Mola, karakterinden ödün vermeden savunduğu konularda konuşmaktan geri durmuyor.

Başı Belaya Girmişti!

Hatta hatırlayanlar olacaktır, Ezgi Mola sırf bu dik duruşu nedeniyle geçtiğimiz aylarda davalık olmuştu! Batman’da intihar eden genç bir kız, canına kıymadan önce bir mektup bırakıp; eski Uzman Çavuş Musa Orhan’ın kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu açıklamıştı.

blank

Bu konunun sosyal medyada yayılmasının ardından Ezgi Mola Twitter’dan; Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyeyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin” tweeti atıp tepkini dile getirmişti. Bu olayın ardından Musa Orhan’ın avukatı, Ezgi Mola’nın özür dilemediği gerekçesiyle kendisine dava açtığını açıkladı! Başlatılan soruşturma kapsamında Ezgi Mola hakkında ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret’ ve ‘hakaret’ suçlarından 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi.

Ezgi Mola’nın İsyanı!

blank

Sık sık Instagram’dan ülkemizde yaşanan durumlara sitem eden Ezgi Mola’nın hedefinde bugün, başta Manavgat olmak üzere, Marmaris, Adana, Mersin ve Kocaeli’nde çıkan yangınlar vardı! Birçok sosyal medya kullancısı bu yangınların bilerek çıkarıldığını düşünüyor. Bu kişilerden biri de Ezgi Mola oldu; “Medya ‘Kontrol Altına Alındı’ diyor! Bir sürü mesaj geliyor bana da daha müdehale edilemeyen köyler var diye! Yine Allah’tan bir mucize bekleyeceğiz, belli ki imkanlar kısıtlı! Yapanların -ki 4 koldan çıkan yangının insan kaynaklı olduğu şüphesi söz konusu- suratına tükürsen öldürsen kaç yazar ki üç kuruşa kendini satacak bir cahil! Ama yaptıranlar var ya yaptıranlar!!! Onların yaşarken her gün yanmalarını istiyorum. Acıyla kavrulmalarını!” Güzel oyuncunun bu storyi kısa süre içinde kaldırması da dikkatlerden kaçmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz