Geri Dönüşü Muhteşem Oldu: Meedo Yeniden Milli Enişteliğe Yükselince Şeyma Subaşı’nın Kutlamaları Bitmedi!

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Geri Dönüşü Muhteşem Oldu: Meedo Yeniden Milli Enişteliğe Yükselince Şeyma Subaşı’nın Kutlamaları Bitmedi!

Meedo – Şeyma Subaşı yeniden barışınca, Şeyma’nın kutlamaları bitmek bilmedi. Acun Ilıcalı’nın Ibiza’dan kendisine tuttuğu evden çıkıp yeniden Meedo’ya taşınan Şeyma Subaşı’nın ilk işi sevgilisiyle fotoğraf paylaşmak oldu. Fotoğraflarla barıştıklarını tüm dünyaya duyuran güzelimiz, Meedo’nun parasını ezmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’dan nafaka almayı bırakan Şeyma, Meedo’nun kredi kartıyla arkadaşlarına güzel bir sofra donatıp barışmalarını kutladı!

Aşkını Haykırmıştı!

Şeyma Subaşı ve Meedo arasında neler olduğu tam olarak bilemiyoruz, ikili hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmek bilmese de; emin olduğumuz tek bir şey var! Meedo yeniden milli eniştemiz oldu. Şeyma’ya olan aşkını sosyal medyadan haykırmayı ihmal etmeyen eniştemiz, herkese açık olarak kullandığı Instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı; ”Şeyma Subaşı’yla olan ilişkimi dışarda tutarak açıklıyorum. Türk medyasında ortaya çıkan bazı yanlış noktalara açıklık getirmek istiyorum. İlk olarak bir çift bir bebek kaybetmenin çetin deneyimini yaşarsa bu onları duygusal açıdan da olmak üzere birçok şekilde etkiler. Medya onu sürekli kötü gösteriyor ki bu doğru değil.”

Şeyma’dan ayrılmayı tercih etmedim ve o da benden ayrılmayı tercih etmedi. Bazen iki insanı biraraya getiren şeyleri hatırlamak için zamana ihtiyacınız olur. İkincisi de Şeyma’nın ne kadar harcama yaptığından hiç şikayetçi olmadım. Ben insanların onun hakkında ne düşündüğünü önemsemeden ona dünyaları vereceğim bir kadına aşığım. Çünkü o çok iyi biri ve hiçbir zaman değişmek istemiyor.”

Şeyma Meedo’nun Paralarını Ezmeye Devam Ediyor!

blank

Bu sözlerle Şeyma’ya aşkını tüm dünyaya haykıran Meedo, Şeyma ile barışmak istediğini her defasında dile getirmekten de çekinmedi ama Meedo’nun uğraşları sonunda sonuçlandı! Meedo ile Şeyma barıştı, hatta güzelimiz barıştıklarını Instagram hesabından beraber fotoğraf paylaşarak duyurdu. Barışmanın şerefine Meedo’nun paralarını ezmeye devam eden Şeyma Subaşı, arkadaşlarına güzel bir ziyafet verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz