Demet Akbağ Sette O Kadar Çok Bekledi ki Mevsimler Değişti! İşte Usta Oyuncunun Talihsiz Anları…

Dilek

Haberler

18 Ocak 2021

Demet Akbağ Sette O Kadar Çok Bekledi ki Mevsimler Değişti! İşte Usta Oyuncunun Talihsiz Anları…

Uzun süre sonra “Akrep” sayesinde dizi setlerine geri dönen Demet Akbağ, sette o kadar çok bekledi ki mevsimler değişti! İşte usta oyuncunun sette şarkı söyleyerek beklediği anlar…

Demet Akbağ

Usta oyuncu Demet Akbağ, uzun süre ara verdiği dizilere bu sezon “Akrep” sayesinde döndü. Star TV’de yayınlanan dizide Perihan karakterini canlandıran usta oyuncu, performansıyla her zamanki gibi izleyicilerden tam not aldı. Böylece bu sezon ekranı kasıp kavuran kadın oyuncuların beğenilen performanslarına bir katkı da Demet Akbağ’dan gelmiş oldu.

Şarkı Söyleyerek Kar İzledi

Demet Akbağ

Demet Akbağ, dizi setlerine geri dönünce o meşhur bekleyişe de dönmüş oldu. Malum, dizi oyuncularının sette en çok yaptığı şeylerden biri beklemek. Oyuncular kimi zaman mekanın kimi zaman dekorun ya da ışığın hazır olmasını beklerken setlerde uzun saatler geçiriyor. Gördüğümüz eğlenceli set videoları ve pozlarının çoğu da bu bekleyiş sırasında çekiliyor.

Ancak Demet Akbağ, dün “Akrep” setinde o kadar uzun zaman bekledi ki, sıra ona gelene kadar İstanbul’un havası suyu değişti!

Demet Akbağ, karavanında sırasını beklerken kar yağmaya başladı. Set ekibinden biri de Akbağ’ın bu bekleyişini çekti. Her zamanki esprili tavrıyla “Sıramı beklerken mevsimler değişti” diyen Akbağ, uzun bekleyişine bir şarkıyla devam etti. Kendisini de “Boşver Peri, en azından manzara güzel” diyerek teselli etti!

İlk Drama Dizisi!

Demet Akbağ

Demet Akbağ, set halleriyle bizi her zamanki gibi güldürse de “Akrep” sayesinde ilk kez bir drama dizisinde rol aldı. Drama oyunculuğundaki iddiasını daha önce sinemada gösteren ve ödüller alan Akbağ, televizyonda da bu yeteneğini gösterme fırsatını ilk kez buldu. Ayrıca “Eyyvah Eyvah” serilerinden sonra ilk kez sarışın bir Demet Akbağ izlemek de güzel bir değişiklik oldu doğrusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz