Magazin Dünyasında Pek Çok Gelişmenin Yaşandığı 18 Ocak’a Hızlı Bir Tur Atıyoruz: Dedikodu Kazanı Fokurduyor!

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2021

Magazin Dünyasında Pek Çok Gelişmenin Yaşandığı 18 Ocak’a Hızlı Bir Tur Atıyoruz: Dedikodu Kazanı Fokurduyor!

Magazin dünyasında bugün yine gündem oldukça hareketliydi, bir yandan ünlü simalardan kar fotoğrafları gelmeye devam ederken; bazı kişilerden barışma haberleri aldık! İşte 18 Ocak günü magazin gündemini en çok meşgul eden konular:

1 – Selin Ciğerci, Eşi Gökhan Çıra’yla Ayrılacağı Haberlerine Cevap Verdi!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra bir süredir güzel bir evlilik yaşıyorlar. Ancak çiftimiz hakkında ara sıra ayrılık haberleri çıkıyor, geçtiğimiz günlerde de bu iddia magazin gündemini oldukça meşgul etmişti. Selin Ciğerci, bugün Uçankuş TV’de canlı yayına katılarak bu iddiaları yalanladı ve ayrılmayacaklarını söyledi. Detaylar için:

2 – CZN Burak, Dubai’de Koronavirüs Aşısı Oldu. Ortalık Karıştı!

CZN Burak

Dünyanın birçok yerinde restorantları olan CZN Burak, son restorantını Dubai’de açtı ve orada bulunduğu sırada Koronavirüs aşısı oldu. Sosyal medyadan da tepkiler yağmaya başladı, bu tepkilere CZN Burak’tan yanıt gecikmedi: “Dubai’deyim, Dubai’de Koronavirüs aşısı oldum!” dedi. Detaylar için:

3 – Seren Serengil Instagram’da Yine Birilerine Salladı!

Seren Serengil

Magazin gurusu Seren Serengil, yine Instagram’da birilerine salladı ancak bu sefer kime salladığı belli değil. “Eğlenilecek kadınlar” için açtı ağzını yumdu gözünü! O kadınlar için onursuz ve yapışkan diyerek birilerine yine savaş açtı! Detaylar için:

4 – Neslihan Atagül, Sefirin Kızı Dizisinden Ayrıldı!

Neslihan Atagül açıklama

Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncularından olan Neslihan Atagül, rahatsızlığı nedeniyle diziden ayrıldığını Instagram hesabından paylaştığı bir storyle takipçileriyle duyurdu! Bu haber diziyi sevenleri ve Neslihan Atagül takipçilerini üzdü! Detaylar için:

5 – Hazer Amani ve Sıla Tek Celsede Boşandı!

Hazer Amani ve Sıla

Masterchef yarışmasıyla ünlenen Hazer Amani ve sevilen şarkısı Sıla geçtiğimiz yılın Ocak ayında nikah masasına oturmuştu. Ancak, bir süredir evliliklerinde çalkantılı zamanlar geçiriyordu. Evlerini ayıran çiftimiz bugün tek celsede boşandı!

6 – Hepsi Grubunun Solisti Cemre Kemer Hamile!

Cemre Kemer

Bir dönemin efsane grubu Hepsi’nin solistlerinden Cemre Kemer, geçtiğimiz haftalarda Emir Medina ile evlendi! Bugün ise Cemre Kemer’den hamilelik açıklaması geldi, Instagram hesabından “yandan 1,5 porsiyonum” diyerek göbeğinin fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

7 – Hadise, Kaan Yıldırım ile Barıştığını Doğruladı!

Hadise ve Kaan Yıldırım

Şarkıcı Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’dan ayrıldığını Instagram hesabından duyurmuştu. Hadise’nin paylaştığı fotoğraflar Kaan Yıldırım’la barıştığı sinyallerini olarak algılanıyordu. Ancak bugün Hadise, Kaan Yıldırım’la barıştıklarını duyurdu! Evlilik sorusuna ise, “Öyle bir haber olsa duyarsınız” dedi.

8 – Şeyma Subaşı Sevgilisinin Lüks Araçlarını Instagram’da Paylaştı!

Şeyma subaşı story

Şeyma Subaşı, son haftalarda Mısırlı bir milyarder ile birliktelik yaşıyor. Artık ilişkilerini gizlemeyen Şeyma Subaşı, bugün sevgilisinin lüks aracıyla uğraştığı anları Instagram hesabından paylaşınca takipçilerinden tepki aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz