“Sefirin Kızı” Setinden Şok Haber! Neslihan Atagül Hastalığı Sebebiyle Diziden Ayrılıyor!

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2021

“Sefirin Kızı” Setinden Şok Haber! Neslihan Atagül Hastalığı Sebebiyle Diziden Ayrılıyor!

“Sefirin Kızı” dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılacağını duyurdu! Bu haber hayranlarını şok etti.

Neslihan Atagül

Star oyuncu Neslihan Atagül, 2019’da başlayan “Sefirin Kızı” dizisiyle ekrana geri döndü. Neslihan Atagül, yüksek reyting alan dizi ve iyi oyunculuğuyla yine izleyiciden tam puan aldı. Hatta sokakta dizide canlandırdığı Nare karakterinin adıyla çağrılmaya bile başlandı. Dizi ve Neslihan Atagül cephesinde her şey iyi giderken geçtiğimiz hafta setten şaşırtıcı bir haber geldi!

Ciddi Bir Hastalık!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül’ün dizinin son bölümlerinde giderek kilo vermeye başladığı dikkat çekiyordu. Ünlü oyuncu meğer ciddi bir sağlık problemi yaşıyormuş! Doktorların “geçirgen bağırsak sendromu” teşhisi koyduğu Atagül’ün hastalığı iyice ilerleyince yapım şirketinden müsaade istedi. 10 gün rapor alan oyuncu dinlenmeye çekildi. Ancak belli ki bu süre Atagül’ü iyileştirmeye yetmemiş!

Diziden Ayrılacağını Açıkladı!

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’nin de zorluklarla atlattığı bu hastalık 10 günlük raporla geçecek gibi görünmüyordu. Nitekim öyle oldu. Neslihan Atagül, Instagram hesabından yayınladığı mesajla diziye veda ettiğini duyurdu! Bu haber “Sefirin Kızı” izleyicilerini derinden üzdü. Nare’nin olmadığı bir dizi nasıl devam edecek, doğrusu onlar kadar biz de merak ediyoruz!

Neslihan Atagül story

Ünlü oyuncu, “Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi” diyerek sağlık nedenleriyle diziden ayrılmak zorunda kaldığını duyurdu. Biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Atagül, “Sefirin Kızı” ekibine teşekkür etti. “İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız!” diyen Atagül, “En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere” diyerek mesajını sonlandırdı.

Neslihan Atagül’e geçmiş olsun diyoruz. Umarız, en kısa sürede sağlığına kavuşur ve bizi kendinden daha fazla mahrum bırakmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz