Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan’ı Buluşturan Barbaros’tan Nihayet Haber Var! Çekimler Martta!

Dilek Yeğin

Haberler

18 Ocak 2021

Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan’ı Buluşturan Barbaros’tan Nihayet Haber Var! Çekimler Martta!

Ünlü oyuncular Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’yi buluşturan “Barbaros” dizisinden nihayet haber geldi! Çekimler martta başlayacak.

Aylardır en çok heyecan yaratan dizilerden biri de “Barbaros” projesi. Ünlü denizci ve kaptan-ı derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın öyküsünü anlatacak olan dizi konusuyla izleyicileri heyecanlandırdı. Tarihi öyküler için özellikle “Muhteşem Yüzyıl” sayesinde prodüksiyon olarak çok yol alsak da denizlerde geçen bir hikaye daha önce hiç çekilmedi.

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe

Bu proje sadece izleyiciyi değil ekrana ne zaman döneceği merakla beklenen iki ünlü oyuncuyu da cezbetti, Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan! Ulaş Tuna Astepe, reyting rekorları kıran “Sen Anlat Karadeniz” sayesinde kariyerinin zirvesine çıktı. Engin Altan Düzyatan’ın ise “Diriliş: Ertuğrul” dizisi sayesinde heykeli bile dikildi! Bu ikilinin tarihi bir yapımda buluşması da diziden beklentiyi çok artırdı.

Bir Türlü Başlamadı!

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe

Es Film, “Barbaros” dizisini TRT 1 ekranları için hazırlıyor. TRT 1’in uzun ve yorucu onay süreçleri de söz konusu proje bu kadar büyük bir prodüksiyon olunca ekstra uzuyor! Büyük bir titizlikle hazırlanan projenin başrol oyuncuları belli olsa da cast çalışmaları bir türlü tamamlanamadı. Üzerine prodüksiyon çalışmalarının uzaması da eklenince diziden aylardır ses seda gelmez oldu. Ta ki bugüne kadar!

Tanıtımlar Yakında Gelecek!

Ulaş Tuna Astepe

Dizinin yönetmenliğini başarılı isim Doğan Ümit Karaca üstleniyor. Ama yapım şirketi, bazı aksiyon sahnelerini ve denizde geçen öyküleri çekmesi için Mısırlı yönetmen Adel Adeeb ile anlaştı. Üstelik aylardır haber alınamayan dizi için iki tanıtım fragmanı birden çekildiği söyleniyor!

Yakında Sete Çıkıyor!

Engin Altan Düzyatan

Oyuncu kadrosu için çalışmalar hala devam ediyor. Ancak çalışmaları son sürat bir hızla devam eden dizinin mart ayında sete çıkması planlanıyor. Demek ki bahar aylarında denizlere doğru bir yolculuğa çıkmaya hazırlanabiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz