Covid-19 Aşısı Olduğu İçin Tepki Alan “CZN” Burak Özdemir’den Yanıt: “Dubai’deyim!”

Dilek Yeğin

Haberler

18 Ocak 2021

Covid-19 Aşısı Olduğu İçin Tepki Alan “CZN” Burak Özdemir’den Yanıt: “Dubai’deyim!”

“CZN Burak” olarak tanınan sosyal medya fenomeni Burak Özdemir, Covid-19 aşısı olduğunu açıkladı. Özdemir, çığ gibi yağan tepkilere bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Burak Özdemir

“CZN Burak” olarak da bilinen ve yemek videolarıyla ünlenen sosyal medya fenomeni Burak Özdemir, bugün sosyal medya hesaplarından yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşırttı. Özdemir, aşı listesinde öncelikli olmadığı halde Covid-19 aşısı olmuştu! Özdemir, çığ gibi yağan eleştirilere karşı bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Türkiye’de Değilmiş!

Burak Özdemir, aşı olurken çektirdiği pozu “Korona aşımızı olduk hayırlısı olsun İnşAllah en yakın zamanda bu pandemiden kurtuluruz🤲” diyerek paylaştı. Ama takipçileri onu pişman etti!

Burak Özdemir, Instagram’da aşı olduğu yeri gönderiye etiketlese de Twitter paylaşımında bunu belirtmedi. Her an yeni bir tartışma ve gerginlik çıkarabilecek potansiyele sahip olan Twitter kullanıcıları da bunu es geçmedi!

Twitter kullanıcılarından pek çok tepki alan Burak Özdemir, sakince “Sevgili kardeşim aşıyı Dubai’de oldum. Burada işletmemiz olduğu için zorunlu, bilgin olsun” yanıtını verdi. Böylece “CZN Burak sırası gelmeden mi aşı oldu” krizi de büyümeden bitti!

Gökdelene Fotoğrafını Yansıttı!

Burak Özdemir

Burak Özdemir, sosyal medyada paylaştığı yemek videolarıyla üne kavuşan bir isim. Aslen Hataylı olan Özdemir, “Hatay Medeniyetler Sofrası” adlı restoran zincirinin de sahibi! Orta Doğu’da da büyük bir hayran kitlesi olan Özdemir, günden güne büyüyen restoran zincirinin yeni şubesini de geçen ay Dubai’de açtı.

Burak Özdemir

Yeni şubesini de Dubai’de bulunan ve dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’ya kendi fotoğrafını yansıtarak ilan etti! Özdemir’in söylediğine göre bu restoran Dubai ve Orta Doğu’nun en büyük restoranı! Hal böyle olunca, Dubai’deki işinin başında olan Özdemir aşıyı da orada oldu. Paniğe gerek yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz